Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині розшукують жінку, яка зникла ще в липні. ВІДЕО — Новости Житомира

На Житомирщині розшукують жінку, яка зникла ще в липні. ВІДЕО — Новости Житомира

На Житомирщині розшукують жінку, яка зникла ще в липні. ВІДЕО
На Житомирщині рідні просять допомогти у розшуку 30-річної Ірини Хруленко, йдеться в сюжеті
Жінка зникла ще 24 липня, відтоді про неї нічого не відомо. Родичі кажуть, що Ірина ніколи не відлучалася надовго, а якщо десь затримувалася, завжди передзвонювала. За місяць, відколи зникла, ні телефонного дзвінка, ні звісточки від неї не було. Найбільше на повернення Ірини чекає її 6-річний син, який іде до першого класу.
24 липня Ірина близько четвертої дня пішла до знайомого. Відтоді її ніхто не бачив, мобільний поза зоною. Знайомий Олександр, до якого і пішла того вечора Ірина, стверджує, що вона близько двох годин пробула в нього вдома. Про стосунки з Іриною говорити не хоче, стверджує, що з нею не сварився.
Дорога, якою, ймовірно, того вечора Ірина поверталася додому, малолюдна. Рідні припускають, що жінка могла стати жертвою грабіжника.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"