Последние новости
Главная / Новости / Житомирян кличуть поспілкуватися з живими книгами — Новости Житомира

Житомирян кличуть поспілкуватися з живими книгами — Новости Житомира

Житомирян кличуть поспілкуватися з “живими” книгами
Громадська організація «» запрошує житомирян та гостей міста прийняти участь у проекті «Жива Бібліотека».
Основна ідея «Живої бібліотеки» в тому, що люди виступають «книгами». Кожен з відвідувачів може прочитати нову історію, спілкуючись з цікавими особистостями, поставити їм запитання, відкрити для себе новий світогляд, завести друзів або ж просто обмінятися гарним настроєм.
Особливості Житомирської бібліотеки в тому, що вона розкриває актуальні та хвилюючі теми пересічного українця. «Книгами» в бібліотеці виступлять люди, що вимушено переїхали з зони антитерористичної операції та оселилися в Житомирі чи передмісті.
Координатор акції – Людмила Козак.
Зустріч почнеться 21 вересня о 17:00 за адресою: Новий бульвар, 4, м.Житомир За усіма питаннями звертайтесь за телефонами 0939955107, 0974310869 Людмила.

Интересное

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників — Новости Житомира

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників Сьогодні, 13:43 Темпи зростання заробітних плат будуть залежати від кваліфікації працівників. Про це заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. «Ми не лише механічно підвищуємо на 13% рівень мінімальної зарплати, ми намагаємося провести своєрідну реформу в підходах до оплати праці», – наголосив урядовець. Глава Мінсоцполітики підкреслив, що, окрім