Последние новости
Главная / Новости / Жтомирським лікарям та вчителям не вистачає на зарплату 1,5 млрд. грн. — Новости Житомира

Жтомирським лікарям та вчителям не вистачає на зарплату 1,5 млрд. грн. — Новости Житомира

Жтомирським лікарям та вчителям не вистачає на зарплату 1,5 млрд. грн.
Жтомирським лікарям та вчителям не вистачає на зарплату 1,5 млрд. грн. Сьогодні, 12:06 Про це на сесії обласної ради повідомила директор департаменту фінансів облдержадмінністрації Ганна Ємченко.
За словами директора профільного департаменту, зараз в області не вистачає 1,5 мрд. грн. для виплати заробітної плати медикам та освітянам Житомирщини. Окрім зарплати потрібно профіннасувати ще й індексацію, а також заплптити за енергоносії.
Як повідомила Ганна Ємченко, на наступній сесії обланої ради першрчерговими будуть такі питання, як виплата зарплати працівникам бюджетної сфери та повний розрахунок за енергоносії.

Интересное

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників — Новости Житомира

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників Сьогодні, 13:43 Темпи зростання заробітних плат будуть залежати від кваліфікації працівників. Про це заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. «Ми не лише механічно підвищуємо на 13% рівень мінімальної зарплати, ми намагаємося провести своєрідну реформу в підходах до оплати праці», – наголосив урядовець. Глава Мінсоцполітики підкреслив, що, окрім