Последние новости
Главная / Новости / Жтомирським лікарям та вчителям не вистачає на зарплату 1,5 млрд. грн. — Новости Житомира

Жтомирським лікарям та вчителям не вистачає на зарплату 1,5 млрд. грн. — Новости Житомира

Жтомирським лікарям та вчителям не вистачає на зарплату 1,5 млрд. грн.
Жтомирським лікарям та вчителям не вистачає на зарплату 1,5 млрд. грн. Сьогодні, 12:06 Про це на сесії обласної ради повідомила директор департаменту фінансів облдержадмінністрації Ганна Ємченко.
За словами директора профільного департаменту, зараз в області не вистачає 1,5 мрд. грн. для виплати заробітної плати медикам та освітянам Житомирщини. Окрім зарплати потрібно профіннасувати ще й індексацію, а також заплптити за енергоносії.
Як повідомила Ганна Ємченко, на наступній сесії обланої ради першрчерговими будуть такі питання, як виплата зарплати працівникам бюджетної сфери та повний розрахунок за енергоносії.

Интересное

Навпроти Житомирської міської ради представники газети «Патріот» сперечалися з «Самопоміччю» — Новости Житомира

У понеділок 28 вересня під час мовчазного пікету «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирі, на якому звинувачували в.о мера Любов Цимбалюк у причетності до розповсюдження «чорного піару», до активістів підійшли працівники газети, у котрій публікувалися матеріали, які у «Самопомочі» назвали наклепом. «Вони друкують «чорнушні» матеріали, вони друкують «чорнушні» газети, розповсюджують їх по місту, в якій пишуть відверту