Последние новости
Главная / Новости / Генеральний директор «Полісся продукт» Олександр Ракович вітає житомирян з Днем незалежності — Новости Житомира

Генеральний директор «Полісся продукт» Олександр Ракович вітає житомирян з Днем незалежності — Новости Житомира

Генеральний директор «Полісся продукт» Олександр Ракович вітає житомирян з Днем незалежності  
Шановні Житомиряни, полісяни, українці! Вітаю вас з Днем Незалежності України!
Українці – волелюбний, сильний народ, що заради своєї свободи та незалежності століттями долав всілякі перешкоди
24 серпня – важливий для кожного українця день. 24 роки тому Верховна Рада України прийняла історичний документ, виняткового значення для долі українського народу – Акт проголошення Незалежності!
Але на цьому боротьба не закінчилася. І сьогодні ми знову боремося з ворогом. З реальною загрозою самостійності та незалежності.
Житомирщина вкладає вагомий внесок в спільну працю. Наші сини, брати, друзі стоять на захисті кордонів. Ми по можливості, по силам своїм, допомагаємо їм, боронимо тил, розбудовуємо правову Європейську державу.
День Незалежності – День єднання. Тільки працею всього народу ми зможемо захистити Незалежність, право на життя і безпеку кожного, наше право вільно жити на своїй українській землі.
Разом до мети значно легше йти!
Прийміть вітання зі святом, що є символом відродження народу, його духовної свободи.
Нехай ваші серця наповнюються любов’ю до рідної землі, загальнонаціональною солідарністю та гордістю від усвідомлення власної причетності до створення оновленої держави.
З Днем Незалежності вас, друзі!
Слава українському народу!
Слава героям!
Україні – слава!

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"