Последние новости
Главная / Новости / Житомирська облрада збирається зайнятися оздоровленням дітей, які проживають в зоні АТО — Новости Житомира

Житомирська облрада збирається зайнятися оздоровленням дітей, які проживають в зоні АТО — Новости Житомира

Житомирська облрада збирається зайнятися оздоровленням дітей, які проживають в зоні АТО
Житомирська обласна рада збирається внести зміни до комплексної Програми оздоровлення та відпочинку дітей, передбачивши виділення коштів на оздоровлення дітей із зони АТО.
Проект рішення сесії про внесення змін до рішення щодо комплексної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2011-2015 роки опублікований на сайті облради 10 серпня.
«Внести зміни до рішення обласної ради від 17.03.2011 № 134 «Про комплексну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2011-2015 роки», доповнивши пункт 2 «Забезпечення підтримки організації відпочинку та оздоровлення дітей органами виконавчої влади» розділу VІІІ «Напрями діяльності і заходи програми» заходами згідно з додатком», – йдеться у проекті.
У додатку до рішення вказано, що зазначений розділ буде доповнений пунктом «Здійснення оздоровлення та відпочинку дітей, які проживають у зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій, Луганській областях». Термін виконання – 2015 рік, виконавець – управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
Джерела фінансування – обласний бюджет та позабюджетні кошти. Щодо орієнтовних обсягів фінансування, то сума не вказана, лише зазначено – «у межах фінансових ресурсів».
Як повідомляв , чергова сесія Житомирської обласної ради

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"