Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни можуть користуватись прямим потягом в Одесу іще цілий вересень — Новости Житомира

Житомиряни можуть користуватись прямим потягом в Одесу іще цілий вересень — Новости Житомира

Житомиряни можуть користуватись прямим потягом в Одесу іще цілий вересень
Житомиряни можуть користуватись прямим потягом в Одесу іще цілий вересень Сьогодні, 13:13 У зв’язку з підвищеним попитом пасажирів на перевезення залізницею у одеському напрямку Укрзалізниця продовжила на вересень курсування низки додаткових поїздів.
Про це повідомляє прес-служба відомства.
Так, пасажири, які планують подорож до Одеси упродовж першого місяця осені, можуть скористатися додатковим поїздом 221/521 – 222/522 Київ, Житомир – Одеса. Відправлення із Києва і Житомира 31.08 та з 2 по 20.09 через день по парних числах, зворотно – із Одеси з 1 по 21.09 через день по непарних.
Нагадаємо, що прямий потяг із Житомира в Одесу запустили з 14 липня.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

Очікувана явка виборців, гречка і 5 % барєр: у Житомирі обговорили місцеві вибори — Новости Житомира

13 серпня відбувся семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії», організатором якого виступив Центр Суспільних Комунікацій. Захід відвідали діючі депутати міської ради, представники «Радикальної партії», «Сили людей», «Демократичного Альянсу», «Свободи», «Укроп», «Народного контролю», «Народного фронту» та ін.,  експерти, журналісти, громадські активісти та усі, кому цікава тема виборів. Про це повідомила голова Центру Суспільних Комунікацій  Ірина