Последние новости
Главная / Новости / Житомирянам без відпустки пропонують віртуальну мандрівку Карпатами — Новости Житомира

Житомирянам без відпустки пропонують віртуальну мандрівку Карпатами — Новости Житомира

Житомирянам без відпустки пропонують віртуальну мандрівку Карпатами
Житомирянам без відпустки пропонують віртуальну мандрівку Карпатами Сьогодні, 14:52 Всім, хто планує відпочинок або просто стомився від буденності, але не має можливості кудись поїхати, пошукова система Яндекс пропонує віртуальну екскурсію Карпатами. Компанія розробила новий сервіс – інтерактивні мапи Карпат.
На Яндекс.Картах з’явилися панорами Говерли, а також курортів Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Тепер можна прогулятися вуличками Трускавця, Моршина та Яремчі, побувати біля озера Синевир і помилуватися вершинами Карпат не виходячи з дому.
Окрім цього, за допомогою панорам можна обійти гірське озеро Синевир або зійти на найвищу в Україні гору Говерлу. Віртуальний маршрут протяжністю 4 кілометри починається в лісі біля підніжжя гори і закінчується на її вершині.
Зйомки панорам Карпат і Прикарпаття проходили в липні 2015 року. Загалом було зроблено понад 8 000 фотографій, з яких вийшло понад 2 000 кругових панорам.
Вони охоплюють понад 70 кілометрів доріг і стежок. Міські вулиці фотографували з автомобіля, а природні пам’ятки знімали, пересуваючись пішки.
Джерело статті: ТСН

Интересное

У Житомирі 95-а бригада провела урочистості до Дня Державного прапора та річниці незалежності України — Новости Житомира

Сьогодні в 95 окремій аеромобільній бригаді відбулися урочистості з нагоди святкування 24-річниці Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України. На святі були присутні: Віце-прем’єр міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський, народний депутат України, Борислав Розенблат, заступник голови Житомирської обласної ради Руслан