Последние новости
Главная / Новости / Житомирянам без відпустки пропонують віртуальну мандрівку Карпатами — Новости Житомира

Житомирянам без відпустки пропонують віртуальну мандрівку Карпатами — Новости Житомира

Житомирянам без відпустки пропонують віртуальну мандрівку Карпатами
Житомирянам без відпустки пропонують віртуальну мандрівку Карпатами Сьогодні, 14:52 Всім, хто планує відпочинок або просто стомився від буденності, але не має можливості кудись поїхати, пошукова система Яндекс пропонує віртуальну екскурсію Карпатами. Компанія розробила новий сервіс – інтерактивні мапи Карпат.
На Яндекс.Картах з’явилися панорами Говерли, а також курортів Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Тепер можна прогулятися вуличками Трускавця, Моршина та Яремчі, побувати біля озера Синевир і помилуватися вершинами Карпат не виходячи з дому.
Окрім цього, за допомогою панорам можна обійти гірське озеро Синевир або зійти на найвищу в Україні гору Говерлу. Віртуальний маршрут протяжністю 4 кілометри починається в лісі біля підніжжя гори і закінчується на її вершині.
Зйомки панорам Карпат і Прикарпаття проходили в липні 2015 року. Загалом було зроблено понад 8 000 фотографій, з яких вийшло понад 2 000 кругових панорам.
Вони охоплюють понад 70 кілометрів доріг і стежок. Міські вулиці фотографували з автомобіля, а природні пам’ятки знімали, пересуваючись пішки.
Джерело статті: ТСН

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"