Последние новости
Главная / Новости / Житомирянам без відпустки пропонують віртуальну мандрівку Карпатами — Новости Житомира

Житомирянам без відпустки пропонують віртуальну мандрівку Карпатами — Новости Житомира

Житомирянам без відпустки пропонують віртуальну мандрівку Карпатами
Житомирянам без відпустки пропонують віртуальну мандрівку Карпатами Сьогодні, 14:52 Всім, хто планує відпочинок або просто стомився від буденності, але не має можливості кудись поїхати, пошукова система Яндекс пропонує віртуальну екскурсію Карпатами. Компанія розробила новий сервіс – інтерактивні мапи Карпат.
На Яндекс.Картах з’явилися панорами Говерли, а також курортів Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Тепер можна прогулятися вуличками Трускавця, Моршина та Яремчі, побувати біля озера Синевир і помилуватися вершинами Карпат не виходячи з дому.
Окрім цього, за допомогою панорам можна обійти гірське озеро Синевир або зійти на найвищу в Україні гору Говерлу. Віртуальний маршрут протяжністю 4 кілометри починається в лісі біля підніжжя гори і закінчується на її вершині.
Зйомки панорам Карпат і Прикарпаття проходили в липні 2015 року. Загалом було зроблено понад 8 000 фотографій, з яких вийшло понад 2 000 кругових панорам.
Вони охоплюють понад 70 кілометрів доріг і стежок. Міські вулиці фотографували з автомобіля, а природні пам’ятки знімали, пересуваючись пішки.
Джерело статті: ТСН

Интересное

Очікувана явка виборців, гречка і 5 % барєр: у Житомирі обговорили місцеві вибори — Новости Житомира

13 серпня відбувся семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії», організатором якого виступив Центр Суспільних Комунікацій. Захід відвідали діючі депутати міської ради, представники «Радикальної партії», «Сили людей», «Демократичного Альянсу», «Свободи», «Укроп», «Народного контролю», «Народного фронту» та ін.,  експерти, журналісти, громадські активісти та усі, кому цікава тема виборів. Про це повідомила голова Центру Суспільних Комунікацій  Ірина