Последние новости
Главная / Новости / Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко: На цих виборах житомиряни голосують за якість життя | Новости Житомира

Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко: На цих виборах житомиряни голосують за якість життя | Новости Житомира

Станом на 12 годину явка на виборах Житомирського міського голови складала менше семи відсотків. Серед невеликої кількості житомирян, які не пошкодували часу у вихідний день і прийшли на дільниці зробити свій вибір – Геннадій Зубко. На думку Віце-прем’єр-міністра зараз житомиряни роблять дуже відповідальний вибір, адже в умовах децентралізації саме майбутній міський голова нестиме відповідальність за розвиток Житомира.
«Коли ми рухаємося до децентралізації, коли ми віддаємо повноваження, ми повинні чітко знати кому ми їх віддаємо, хто відповідальний, хто господарник, хто є ефективним менеджером, хто може створити робочі місця, залучити інвестиції, і найголовніше – змінити якість життя. Це головне, за що сьогодні голосують наші житомиряни», – каже Геннадій Зубко.
Генадій Зубко додає: відповідальність за майбутнє міста мають взяти на себе і прості житомиряни.
«І нам треба зробити прості речі: встати з дивану, встати проголосувати, підійти на дільницю, висловити свою пропозицію, дати свою довіру, а потім запитати з цієї людини: ми тобі довіряли, ми тебе обирали практично всім Житомиром, будь ласка, виконуй свої функції. Ні – ми будемо приймати законні зміни про те, щоб була можливість не тільки обрати того чи іншого управлінця, а ще й відкликати, якщо він не виконує обіцянки, і якщо він не виконує ту довіру громадян, яку він отримує», – наголошує Геннадій Зубко.
Разом зі своєю сім’єю на виборчу дільницю прийшов Сергій Сухомлин. Перший заступник міського голови Житомира сподівається, що вибори відбудуться чесно і підрахунок голосів житомирян пройде без фальсифікацій.
«Ось ми пам’ятаємо попереднього мера. Коли я прийшов на місце першого заступника, перше, що я захотів – це перерахувати бюлетені, а виявилось, що вони були вже знищені. І ми бачимо, як це закінчилося. Тому, для того, щоб отримати інструмент для змін у місті, потрібно цей інструмент отримати чесно, отримати довіру людей. Тоді у тебе буде шанс дійсно щось змінити», – наголошує Сергій Сухомлин.
Сергій Сухомлин додає: крім широких повноважень на посаді міського голови лежить велика відповідальність, і на цих виборах житомиряни мають зробити свідомий і зважений вибір.

Интересное

Очікувана явка виборців, гречка і 5 % барєр: у Житомирі обговорили місцеві вибори — Новости Житомира

13 серпня відбувся семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії», організатором якого виступив Центр Суспільних Комунікацій. Захід відвідали діючі депутати міської ради, представники «Радикальної партії», «Сили людей», «Демократичного Альянсу», «Свободи», «Укроп», «Народного контролю», «Народного фронту» та ін.,  експерти, журналісти, громадські активісти та усі, кому цікава тема виборів. Про це повідомила голова Центру Суспільних Комунікацій  Ірина