Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області міліція затримала трьох чоловіків, які з мотопомпою копали бурштин — Новости Житомира

У Житомирській області міліція затримала трьох чоловіків, які з мотопомпою копали бурштин — Новости Житомира

У Житомирській області міліція затримала трьох чоловіків, які з мотопомпою копали бурштин
У лісовому масиві Олевського району Житомирської області уночі 26 серпня працівники міліції затримали трьох чоловіків, які займались незаконним видобутком бурштину.
Про це повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області.
«Порушників виявили в одному з важкодоступних місць – довкола болотиста місцевість і потрапити туди непросто, особливо для нетутешніх. До того ж, копачі працювали уночі під світлом ліхтарів. На момент появи правоохоронців була включена мотопомпа, яка відкачує воду з грунту. Серед знарядь незаконного видобутку вилучена бензинова мотопомпа, пожежні рукави, сачки, лопати, налобні ліхтарі та інше», – йдеться в повідомленні.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"