Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі за тиждень було зареєстровано 9 пожеж, де горіло сміття — Новости Житомира

У Житомирі за тиждень було зареєстровано 9 пожеж, де горіло сміття — Новости Житомира

У Житомирі за тиждень було зареєстровано 9 пожеж, де горіло сміття
За вікном кінець літа. Актуальною у цей період для рятувальників є проблема спалювання населенням сміття. Майже щодня працівникам народної служби порятунку доводиться виїжджати на місце події, де залишає свій непоправний слід вогонь. Тисячі квадратних метрів родючої української землі знищується через людську недбалість – залишений недопалок або бажання спалити сміття. В період з 10 по 16 серпня було зареєстровано 9 пожеж, де горіло сміття. Та потрібно сказати, що подібні дії можуть не лише стати причиною пожежі, а й негативно відобразитися на нашому здоров’ї.
Дим від горіння сухої трави містить усі отруйні речовини, що їх вбирає у себе трава і листя протягом літа: сполуки свинцю, ртуті та інших важких металів. Густий чорний дим від тління одноразового посуду, пакетів, упакувань містить канцерогенні речовини – поліароматичні вуглеводні (ПАВ). Ґума, згоряючи в багатті, крім ПАВ, виділяє канцерогенну сажу й окиси сірки, що викликають респіраторні захворювання. Обрізки лінолеуму, шкірозамінників, церата, пластмасові дитячі іграшки, відра і т.п. виділяють при згорянні не менше 75 потенційно небезпечних речовин. Деякі з них можуть сприяти виникненню злоякісних пухлин. Уламки меблів, старих дерев’яних конструкцій просякнуті консервантом пентахлорфенолом, оброблені лаками або пофарбовані олійними фарбами, що містять свинець. Крім того, з димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найбільш отруйних для людини речовин.
Шановні громадяни! Житомирський міський відділ Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до вас з проханням: пам’ятайте, що сміття краще утилізувати, аніж спалювати.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"