Последние новости
Главная / Новости / Дякуємо, Кузьма, що ти з нами! — Новости Житомира

Дякуємо, Кузьма, що ти з нами! — Новости Житомира

Дякуємо, Кузьма, що ти з нами!
Дякуємо, Кузьма, що ти з нами! Сьогодні, 17:14 Сьогодні, 17 серпня, мільйони шанувальників по Україні та в світі згадують Андрія Кузьменка. Він не дожив півроку до свого 47-річчя. Лідер гурту «Скрябін» для більшості із нас був і залишається просто Кузьмою.
Музична творчість Кузьми припала на період становлення незалежності України. Саме тому йому вдалося стати справжньою легендою та кумиром для багатьох поколінь українців. Андрій Кузьменко сформував якісно новий світогляд та цінності у спраглої до української музики молоді. Він був однаково щирим і відкритим як у житті, так і на сцені.
Кузьма не стримував своїх емоцій і любив правду. На його висловлювання про політику і ситуацію в державі ніхто не міг накласти табу, яким б незручними вони не були для влади. На переповнених стадіонах Андрій Кузьменко щиро розповідав про те, що йому боліло. Саме тому на його концерти приходили однодумці і ті, хто поділяв його погляди.
2 лютого Кузьма загинув у трагічній автокатастрофі. Його смерть ще більше об’єднала людей. Жодного українського політика так не проводили в останню дорогу. У Львові навіть розкупили всі квіти. Тисячі шанувальників ридали, стоячи під церквою, аби зайти і попрощатися з Андрієм Кузьменком.
У книгарнях розкупили всі його книги. На концертах пам’яті не вистачало місць. А книга мами Кузьми Ольги Кузьменко «Моя дорога птаха» одразу стала бестселером. Влучно написала шанувальниця його творчості зі Львова на звороті книжки: «У мене залишилось лише ДЯКУЮ…»
Остання пісня, яку написав Кузьма за кілька днів до загибелі «Кінець фільму», так і залишилася без кліпу. Пропонуємо читачам нашого сайту останнє відео із живим Андрієм Кузьменком на пісню «Дельфіни».
Дякуємо, Кузьма, що ти з нами!
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"