Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни можуть в онлайні відстежувати порушення під час виборчої кампанії — Новости Житомира

Житомиряни можуть в онлайні відстежувати порушення під час виборчої кампанії — Новости Житомира

Житомиряни можуть в онлайні відстежувати порушення під час виборчої кампанії
У період з 5 по 25 вересня у системі МВС України «Вибори – 2015» зафіксовано лише одне повідомлення про порушення в Житомирській області.
З допомогою геоінформаційної системи (ГІС) «Вибори-2015» громадяни та представники мас-медіа зможуть отримати актуальну інформацію про стан правопорядку під час виборчої кампанії по всій державі.
Система створена і функціонує на базі МВС України. Вона дає змогу в режимі реального часу довідатися про кількість та характер правопорушень в тому чи іншому населеному пункті.h
Крім того, з використанням ГІС «Вибори-2015» можна отримати інформацію, на якій стадії розгляду перебуває кожен окремий факт. У системі передбачена можливість приєднання до повідомлень про порушення медіафайлів (фото або відео).
Банер із посиланням на ГІС «» розміщений на офіційному веб-сайті МВС України.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"