Последние новости
Главная / Новости / У Житомирському районі 20-річна дівчина обікрала свою подругу — Новости Житомира

У Житомирському районі 20-річна дівчина обікрала свою подругу — Новости Житомира

У Житомирському районі 20-річна дівчина обікрала свою подругу
У Житомирському районі 20-річна дівчина обікрала свою подругу Сьогодні, 10:30 29-річна жителька с. Рудні-Городища звернулася до Житомирського райвідділу міліції із заявою про крадіжку. За словами жінки, з її будинку зникло 2 пари золотих сережок вартістю близько 6 тисяч гривень.
Правоохоронці встановили, що крадіжку вчинила 20-річна знайома заявниці, яка бувала у неї вдома. Викрадені прикраси у дівчини вилучили.
Молодій злодійці загрожує штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на термін від 80 до 240 годин, або виправні роботи на строк до 2 років, або арештом до 6 місяців, або позбавленням волі до 3 років.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"