Последние новости
Главная / Новости / Під час аукціону в Житомирі зібрали понад 35 тисяч на лікування хворих дітей. ФОТО | Новости Житомира

Під час аукціону в Житомирі зібрали понад 35 тисяч на лікування хворих дітей. ФОТО | Новости Житомира

У п’ятницю, 13 листопада, в приміщенні обласної телерадіокомпанії відбувся благодійний аукціон-концерт «Життя заради дітей», організаторами якого виступили Громадська організація «Час змін», Громадська рада при Житомирській ОДА та Асоціація громадських об’єднань «Нова сила».
На захід запрошувалися усі бажаючі, а також обрані депутати від всіх політичних сил.
Мета – допомога хворим дітям Житомирщини. Від продажу лотів, серед яких вироби ручної роботи, футболка та футбольний м’яч з автографами, було зібрано 35 118 гривень и 100 доларів.
Відзначимо, що участь у заході взяли творчі колективи міста, а також студенти Житомирського державного технологічного університету.

Интересное

Очікувана явка виборців, гречка і 5 % барєр: у Житомирі обговорили місцеві вибори — Новости Житомира

13 серпня відбувся семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії», організатором якого виступив Центр Суспільних Комунікацій. Захід відвідали діючі депутати міської ради, представники «Радикальної партії», «Сили людей», «Демократичного Альянсу», «Свободи», «Укроп», «Народного контролю», «Народного фронту» та ін.,  експерти, журналісти, громадські активісти та усі, кому цікава тема виборів. Про це повідомила голова Центру Суспільних Комунікацій  Ірина