Последние новости
Главная / Новости / Під час аукціону в Житомирі зібрали понад 35 тисяч на лікування хворих дітей. ФОТО | Новости Житомира

Під час аукціону в Житомирі зібрали понад 35 тисяч на лікування хворих дітей. ФОТО | Новости Житомира

У п’ятницю, 13 листопада, в приміщенні обласної телерадіокомпанії відбувся благодійний аукціон-концерт «Життя заради дітей», організаторами якого виступили Громадська організація «Час змін», Громадська рада при Житомирській ОДА та Асоціація громадських об’єднань «Нова сила».
На захід запрошувалися усі бажаючі, а також обрані депутати від всіх політичних сил.
Мета – допомога хворим дітям Житомирщини. Від продажу лотів, серед яких вироби ручної роботи, футболка та футбольний м’яч з автографами, було зібрано 35 118 гривень и 100 доларів.
Відзначимо, що участь у заході взяли творчі колективи міста, а також студенти Житомирського державного технологічного університету.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"