Последние новости
Главная / Новости / Жителям Житомирської області рибалка обійшлася у 34 тис. грн — Новости Житомира

Жителям Житомирської області рибалка обійшлася у 34 тис. грн — Новости Житомира

Жителям Житомирської області рибалка обійшлася у 34 тис. грн
Жителям Житомирської області рибалка обійшлася у 34 тис. грн Сьогодні, 11:49 13 серпня близько 14:00 управлінням рибоохорони в Житомирській області в районі гирла річки Гнилап’ять поблизу с. Тетерівка Житомирського району затримані 3 громадянина, які ловили рибу та раків сітками – забороненими знаряддями лову.
Про це повідомили в управлінні рибоохорони в Житомирській області.
«Порушникам вдалось наловити риби, а саме: карась 100 екз., судак 12 екз., лящ 107 екз., плітка 15 екз., окунь 15 екз. та 254 екз. раків. Сітки якими правопорушники ловили рибу, виготовлені із сітко снастевих матеріалів з невеликим вічком, тому риба яка потрапила до сітки була маломірною. На жаль, своїми діями браконьєри не дали рибі розвинутись до відповідних розмірів, що могло збільшити популяцію водних біоресурсів», – йдеться у повідомленні.
Відносно цих правопорушників складено 3 адміністративні протоколи за ч.4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Кожному доведеться сплатити штраф у розмірі до 680 грн. Крім цього, своїми діями вказані громадяни завдали державі збитки на суму 34 тис. 408 грн, що буде сплачено у державний бюджет України.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

У Житомирі 95-а бригада провела урочистості до Дня Державного прапора та річниці незалежності України — Новости Житомира

Сьогодні в 95 окремій аеромобільній бригаді відбулися урочистості з нагоди святкування 24-річниці Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України. На святі були присутні: Віце-прем’єр міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський, народний депутат України, Борислав Розенблат, заступник голови Житомирської обласної ради Руслан