Последние новости
Главная / Новости / Жителям Житомирської області рибалка обійшлася у 34 тис. грн — Новости Житомира

Жителям Житомирської області рибалка обійшлася у 34 тис. грн — Новости Житомира

Жителям Житомирської області рибалка обійшлася у 34 тис. грн
Жителям Житомирської області рибалка обійшлася у 34 тис. грн Сьогодні, 11:49 13 серпня близько 14:00 управлінням рибоохорони в Житомирській області в районі гирла річки Гнилап’ять поблизу с. Тетерівка Житомирського району затримані 3 громадянина, які ловили рибу та раків сітками – забороненими знаряддями лову.
Про це повідомили в управлінні рибоохорони в Житомирській області.
«Порушникам вдалось наловити риби, а саме: карась 100 екз., судак 12 екз., лящ 107 екз., плітка 15 екз., окунь 15 екз. та 254 екз. раків. Сітки якими правопорушники ловили рибу, виготовлені із сітко снастевих матеріалів з невеликим вічком, тому риба яка потрапила до сітки була маломірною. На жаль, своїми діями браконьєри не дали рибі розвинутись до відповідних розмірів, що могло збільшити популяцію водних біоресурсів», – йдеться у повідомленні.
Відносно цих правопорушників складено 3 адміністративні протоколи за ч.4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Кожному доведеться сплатити штраф у розмірі до 680 грн. Крім цього, своїми діями вказані громадяни завдали державі збитки на суму 34 тис. 408 грн, що буде сплачено у державний бюджет України.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

Очікувана явка виборців, гречка і 5 % барєр: у Житомирі обговорили місцеві вибори — Новости Житомира

13 серпня відбувся семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії», організатором якого виступив Центр Суспільних Комунікацій. Захід відвідали діючі депутати міської ради, представники «Радикальної партії», «Сили людей», «Демократичного Альянсу», «Свободи», «Укроп», «Народного контролю», «Народного фронту» та ін.,  експерти, журналісти, громадські активісти та усі, кому цікава тема виборів. Про це повідомила голова Центру Суспільних Комунікацій  Ірина