Последние новости
Главная / Новости / Ада Роговцева з донькою завітала до бійців 95-ї бригади у зоні АТО. ФОТО — Новости Житомира

Ада Роговцева з донькою завітала до бійців 95-ї бригади у зоні АТО. ФОТО — Новости Житомира

Ада Роговцева з донькою завітала до бійців 95-ї бригади у зоні АТО. ФОТО
Ада Роговцева відвідала житомирських десантників у зоні АТО
– Я пишаюсь вами, нашими хлопцями. Бо ви – герої, зробили правильний вибір, об’єднались навколо української ідеї, – сказала десантникам 95 окремої аеромобільної бригади Ада Роговцева.
Разом з Адою Миколаївною до базового табору «крилатих піхотинців» у зоні Антитерористичної операції завітала її донька, актриса Катерина Степанкова та актриса кіно і театру Світлана Орліченко.
Задекламували вірші Лесі Українки, Ліни Костенко, уривки роману «Маруся Чурай», поезію воїна-атошника Романа Семосала.
Особливе враження на піхотинців справила вистава «Схоже на щастя» за п’єсою П’єра Пальмада і Крістофа Дютюрона «Втікачки». Глядачі стали свідками випадкової зустрічі двох самотніх жінок – досвідченої та мудрої Клод, яку зіграла Ада Роговцева, та молодої і емоційної Марго у виконанні Світлани Орліченко. Жінки залишили нормальне, спокійне життя і вирушили на пошуки незвіданого щастя, яке кожна бачить по-своєму. Діалоги актрис насичені тонким гумором, розмовами про справжню дружбу і віру.
Опісля вистави актори подарували десантникам прапор України, розписаний побажаннями для захисників України.
– Мені цікаво давати концерти українським бійцям, говорити з ними на серйозні, вічні теми. Про мистецтво, творчість, високу серйозну літературу, – зізналась актриса. – В українських бійцях я ще жодного разу не розчарувалась. Всі вони різні, але українська ідея розширила у них межі свідомості, змінила правила їхньої поведінки. З початком війни Ада Роговцева перестала їздити з виставами до Росії. Називає це власною громадянською позицією.
Прес-служба 95 ОАЕМБР

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"