Последние новости
Главная / Новости / Житомирські податківці запевняють, що мінімальна заплата не змінилася — Новости Житомира

Житомирські податківці запевняють, що мінімальна заплата не змінилася — Новости Житомира

Житомирські податківці запевняють, що мінімальна заплата не змінилася
Житомирські податківці запевняють, що мінімальна заплата не змінилася Сьогодні, 15:15 Житомиряни стали жертвами чергової інформаційної кампанії українського уряду. Ще в кінці серпня Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк афішував зростання з 1 вересня зарплат і пенсій. Однак, на практиці все виглядає не так оптимістично.
У головному управління ДФС України в області надали вичерпне роз’ясненя з цього приводу: “Станом на 1 вересня поточного року мінімальна заробітна плата і прожитковий мінімум становить 1218 грн. Таке підвищення Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» від 28.12.2014 р. №80 передбачено з 1 грудня і розмір МЗП та ПМ буде становити 1378 грн.”.
Зміна мінімальних доходів можлива протягом року, але для цього потрібно прийняти відповідний закон, який внесе зміни.

Интересное

Очікувана явка виборців, гречка і 5 % барєр: у Житомирі обговорили місцеві вибори — Новости Житомира

13 серпня відбувся семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії», організатором якого виступив Центр Суспільних Комунікацій. Захід відвідали діючі депутати міської ради, представники «Радикальної партії», «Сили людей», «Демократичного Альянсу», «Свободи», «Укроп», «Народного контролю», «Народного фронту» та ін.,  експерти, журналісти, громадські активісти та усі, кому цікава тема виборів. Про це повідомила голова Центру Суспільних Комунікацій  Ірина