Последние новости
Главная / Новости / Житомирські податківці запевняють, що мінімальна заплата не змінилася — Новости Житомира

Житомирські податківці запевняють, що мінімальна заплата не змінилася — Новости Житомира

Житомирські податківці запевняють, що мінімальна заплата не змінилася
Житомирські податківці запевняють, що мінімальна заплата не змінилася Сьогодні, 15:15 Житомиряни стали жертвами чергової інформаційної кампанії українського уряду. Ще в кінці серпня Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк афішував зростання з 1 вересня зарплат і пенсій. Однак, на практиці все виглядає не так оптимістично.
У головному управління ДФС України в області надали вичерпне роз’ясненя з цього приводу: “Станом на 1 вересня поточного року мінімальна заробітна плата і прожитковий мінімум становить 1218 грн. Таке підвищення Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» від 28.12.2014 р. №80 передбачено з 1 грудня і розмір МЗП та ПМ буде становити 1378 грн.”.
Зміна мінімальних доходів можлива протягом року, але для цього потрібно прийняти відповідний закон, який внесе зміни.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"