Последние новости
Главная / Новости / Житомирські пенсіонерки продовжують шити білизну для військових, в’яжуть шкарпетки та рукавиці — Новости Житомира

Житомирські пенсіонерки продовжують шити білизну для військових, в’яжуть шкарпетки та рукавиці — Новости Житомира

Житомирські пенсіонерки продовжують шити білизну для військових, в’яжуть шкарпетки та рукавиці
Їм нема часу на хатню роботу, бо цілими днями зайняті шиттям. Житомирські пенсіонерки вже кілька місяців поспіль із дня у день шиють різнобарвні сімейки військовим на передову. Тепер окрім спідньої білизни взялися за пошиття подушечок і рукавиць для танкістів, а ще в’яжуть шкарпетки.
«Ми їм шиємо від душі. Хлопці дякують, навіть дзвонили з такою радістю. Цю радість ми приймаємо, але не можемо, сльози на очах, що це наші діти так стараються захищати нашу Україну», – каже волонтерка Ніна Рачкінда.
«Ми думали, ну і на тому все. Але почали хлопці дзвонити нам зі сходу дякувати. Я трубочку підняла, мені кажуть: це фірма «Трусєля»? Я думала, що це чийсь жарт. Чую, чоловіки сміються і кажуть, що ми вам дуже вдячні. Треба, шийте і ми будемо дуже вдячні. Якщо можливо, щоб такі тканини були веселі, щоб хлопці відволікалися морально і ми почали такі тканини підбирати», – розповідає керівник благодійної організації «Турбота про літніх» у м. Житомирі Таїсія Войцеховська.
Після того, як про бабусь заговорили журналісти, про них дізналися і в Україні та за кордоном.
«Ой, вже взнали. У мене дочка в Москві, вже мені дзвонять, що ми тебе бачили по інтернету, яка ти молодець, що вдома не сидиш. Я ж одна живу. Я отак, люблю шити, чого б мені не пошити? Навіть 18 пар можу за день. Не втомлюєшся. Якщо любиш свою роботу, то ніколи не втомлюєшся», – посміхається 77-річна Олена Нечипорук.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"