Последние новости
Главная / Новости / Американські журналісти приїхали до житомирських колег в рамках проекту медіа партнерства — Новости Житомира

Американські журналісти приїхали до житомирських колег в рамках проекту медіа партнерства — Новости Житомира

Американські журналісти приїхали до житомирських колег в рамках проекту медіа партнерства
Американські журналісти Майк Снаффер, Анна Джайлз та Джеред Робертс з телеканалу WSIL приїхали до Житомира за програмою медіа партнерства UMPP, яка фінансується Державним департаментом США і адмініструється організацією IREX.
У липні та серпні цього року журналісти їздили в штат Іллінойс і знайомилися з роботою колег з місцевого телеканалу WSIL.
Головний редактор телеканалу Майк Снаффер та репортер Анна Джайлз в інтерв’ю розповіли про свій візит до Житомира, відмінності у роботі медіа в Україні та США, а також про поїздку на військовий полігон та спілкування з українськими чиновниками.
Фото Андрія Дідківського

Интересное

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників — Новости Житомира

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників Сьогодні, 13:43 Темпи зростання заробітних плат будуть залежати від кваліфікації працівників. Про це заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. «Ми не лише механічно підвищуємо на 13% рівень мінімальної зарплати, ми намагаємося провести своєрідну реформу в підходах до оплати праці», – наголосив урядовець. Глава Мінсоцполітики підкреслив, що, окрім