Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни з Острова Добрих Надій їдуть на Схід-РОК — Новости Житомира

Житомиряни з Острова Добрих Надій їдуть на Схід-РОК — Новости Житомира

Житомиряни з "Острова Добрих Надій" їдуть на "Схід-РОК"
22-23 серпня 2015 року в місті Тростянець (Сумська область) відбудеться музичний фестиваль «Схід-РОК».
Унікальність фестивалю полягає в тому, що проводиться він всередині фортеці XVIII століття Круглий Двір.
Це забезпечить незабутню та унікальну акустику. Музика в такому приміщенні в прямому сенсі слова проходить крізь кожного.
«СХІД-РОК» чекає всіх цінителів року, драйву, всіх любителів подорожувати і відкривати для себе нові казкові міста, до себе в гості.
Прес-служба ВІА “Острів Добрих Надій” повідомила, що колектив 22-23 серпня вирушає на “Схід-Рок” з програмою “М’який денс” і шоу-балетом “Ответственные люди”. Попутно ансамбль 22 серпня відвідає Київ, де також виступить з перед місцевою публікою.
ІА “Острів Добрих Надій” виділяється нетривіальним звучанням, глибиною посилу, експресією, позитивними вібраціями, яскравими образами як окремих учасників, так і самого колективу, а також потужною позитивною енергетикою, у чому можна переконатися на їхніх виступах.
Тим не менш, думка про ансамбль в народі побутує далеко неоднозначна – від дикого захвату до гострої критики, але ніхто не залишається байдужим.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"