Последние новости
Главная / Новости / У житомирських аптеках можуть подорожчати ліки — Новости Житомира

У житомирських аптеках можуть подорожчати ліки — Новости Житомира

У житомирських аптеках можуть подорожчати ліки
У житомирських аптеках можуть подорожчати ліки Сьогодні, 17:08 Міністерство фінансів пропонує позбавити фармацевтичні компанії пільг з оплати ПДВ терміном на один рік. Відповідна норма міститься в проекті Податкового кодексу, представленого 3 вересня на Національній раді реформ.
зараз фармацевтичні компанії платять ПДВ у розмірі 7% на ввезення на митну територію України лікарських засобів. Якщо проект Податкового кодексу буде затверджений, фармкомпанії будуть платити ПДВ на загальних підставах в розмірі 20%.
Як відзначають у Мінфіні, додатково залучені 9,8 млрд грн будуть спрямовані в Спеціальний фонд бюджету і підуть на проведення реформи системи охорони здоров’я.
Нагадаємо, що Верховна Рада 27 березня 2014 прийняла закон про запобігання фінансової катастрофи і створенні передумов для економічного зростання в Україні, яким передбачається встановлення 7% ставки ПДВ на лікарські засоби. До цього імпорт лікарських засобів не обкладався ПДВ.
Джерело статті: Еспресо.tv

Интересное

Житомирянам на 160 грн. підвищили мінімальну зарплату — Новости Житомира

Житомирянам на 160 грн. підвищили мінімальну зарплату Сьогодні, 12:42 20 вересня набув чинності Закон України від 17 вересня 2015 року № 704-VII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік». Закон опубліковано в газеті «Голос України» 19 вересня 2015 року №174. Зокрема законом передбачено, що з 1 вересня поточного року