Последние новости
Главная / Новости / У житомирських аптеках можуть подорожчати ліки — Новости Житомира

У житомирських аптеках можуть подорожчати ліки — Новости Житомира

У житомирських аптеках можуть подорожчати ліки
У житомирських аптеках можуть подорожчати ліки Сьогодні, 17:08 Міністерство фінансів пропонує позбавити фармацевтичні компанії пільг з оплати ПДВ терміном на один рік. Відповідна норма міститься в проекті Податкового кодексу, представленого 3 вересня на Національній раді реформ.
зараз фармацевтичні компанії платять ПДВ у розмірі 7% на ввезення на митну територію України лікарських засобів. Якщо проект Податкового кодексу буде затверджений, фармкомпанії будуть платити ПДВ на загальних підставах в розмірі 20%.
Як відзначають у Мінфіні, додатково залучені 9,8 млрд грн будуть спрямовані в Спеціальний фонд бюджету і підуть на проведення реформи системи охорони здоров’я.
Нагадаємо, що Верховна Рада 27 березня 2014 прийняла закон про запобігання фінансової катастрофи і створенні передумов для економічного зростання в Україні, яким передбачається встановлення 7% ставки ПДВ на лікарські засоби. До цього імпорт лікарських засобів не обкладався ПДВ.
Джерело статті: Еспресо.tv

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"