Последние новости
Главная / Новости / У житомирських аптеках можуть подорожчати ліки — Новости Житомира

У житомирських аптеках можуть подорожчати ліки — Новости Житомира

У житомирських аптеках можуть подорожчати ліки
У житомирських аптеках можуть подорожчати ліки Сьогодні, 17:08 Міністерство фінансів пропонує позбавити фармацевтичні компанії пільг з оплати ПДВ терміном на один рік. Відповідна норма міститься в проекті Податкового кодексу, представленого 3 вересня на Національній раді реформ.
зараз фармацевтичні компанії платять ПДВ у розмірі 7% на ввезення на митну територію України лікарських засобів. Якщо проект Податкового кодексу буде затверджений, фармкомпанії будуть платити ПДВ на загальних підставах в розмірі 20%.
Як відзначають у Мінфіні, додатково залучені 9,8 млрд грн будуть спрямовані в Спеціальний фонд бюджету і підуть на проведення реформи системи охорони здоров’я.
Нагадаємо, що Верховна Рада 27 березня 2014 прийняла закон про запобігання фінансової катастрофи і створенні передумов для економічного зростання в Україні, яким передбачається встановлення 7% ставки ПДВ на лікарські засоби. До цього імпорт лікарських засобів не обкладався ПДВ.
Джерело статті: Еспресо.tv

Интересное

В Любарському районі учасників АТО нагородили медалями — Новости Житомира

В Любарському районі учасників АТО нагородили медалями Сьогодні, 16:21 В залі засідань райдержадміністрації 7 серпня відбулось нагородження учасників антитерористичної операції, які повернулись із зони проведення бойових дій. Про це повідомляють на сайті РДА. 13 бійців Любарського району, які гідно захищали нашу Батьківщину та проявили особисту мужність, самовідданість, високий професіоналізм та вірність військовій присязі під час