Последние новости
Главная / Новости / У житомирських аптеках можуть подорожчати ліки — Новости Житомира

У житомирських аптеках можуть подорожчати ліки — Новости Житомира

У житомирських аптеках можуть подорожчати ліки
У житомирських аптеках можуть подорожчати ліки Сьогодні, 17:08 Міністерство фінансів пропонує позбавити фармацевтичні компанії пільг з оплати ПДВ терміном на один рік. Відповідна норма міститься в проекті Податкового кодексу, представленого 3 вересня на Національній раді реформ.
зараз фармацевтичні компанії платять ПДВ у розмірі 7% на ввезення на митну територію України лікарських засобів. Якщо проект Податкового кодексу буде затверджений, фармкомпанії будуть платити ПДВ на загальних підставах в розмірі 20%.
Як відзначають у Мінфіні, додатково залучені 9,8 млрд грн будуть спрямовані в Спеціальний фонд бюджету і підуть на проведення реформи системи охорони здоров’я.
Нагадаємо, що Верховна Рада 27 березня 2014 прийняла закон про запобігання фінансової катастрофи і створенні передумов для економічного зростання в Україні, яким передбачається встановлення 7% ставки ПДВ на лікарські засоби. До цього імпорт лікарських засобів не обкладався ПДВ.
Джерело статті: Еспресо.tv

Интересное

Очікувана явка виборців, гречка і 5 % барєр: у Житомирі обговорили місцеві вибори — Новости Житомира

13 серпня відбувся семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії», організатором якого виступив Центр Суспільних Комунікацій. Захід відвідали діючі депутати міської ради, представники «Радикальної партії», «Сили людей», «Демократичного Альянсу», «Свободи», «Укроп», «Народного контролю», «Народного фронту» та ін.,  експерти, журналісти, громадські активісти та усі, кому цікава тема виборів. Про це повідомила голова Центру Суспільних Комунікацій  Ірина