Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області через суд повернуто житло 4 дітям, позбавленим батьківського піклування — Новости Житомира

У Житомирській області через суд повернуто житло 4 дітям, позбавленим батьківського піклування — Новости Житомира

У Житомирській області через суд повернуто житло 4 дітям, позбавленим батьківського піклування
У Житомирській області через суд повернуто житло 4 дітям, позбавленим батьківського піклування Сьогодні, 10:14 За позовом прокуратури Попільнянського району Житомирської області судом накладено заборону на відчуження житлового будинку, в якому зареєстровані четверо дітей, позбавлених батьківського піклування.
Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.
«Жительку с. Макарівка, якій належить будинок вартістю 22 тис грн, у 2007 році суд позбавив батьківських прав стосовно її чотирьох неповнолітніх дітей, однак питання про накладення заборони на відчуження житла не вирішив. Унаслідок цього старша сестра та 11-річний брат перебувають під опікою у родичів, ще двоє сестричок 16-ти та 14-ти років виховуються у дитячому будинку-інтернаті та у прийомній сім’ї. Відповідно до вимог законодавства, за дітьми, позбавленими батьківського піклування, що перебувають під опікою, у будинку-інтернаті або у прийомній сім’ї, зберігається житло, в якому вони зареєстровані», – йдеться у повідомленні.
Наразі судове рішення направлено на виконання до місцевої нотаріальної контори для внесення відомостей до Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, – повідомила прес-служба.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

Пассажира житомирского троллейбуса забрали в реанимацию — Новости Житомира

Пассажира житомирского троллейбуса забрали в реанимацию Сьогодні, 11:59 23 сентября в Житомире пассажир троллейбуса №2 потерял сознание. Об этом рассказала очевидица происшествия. Со слов женщины, она подсела в троллейбус возле ТЦ «Дастор» около 15.30 и почти сразу заметила сидящего у окна мужчину 60-65 лет, который то ли спал, то ли был в бессознательном состоянии. Пассажирка