Последние новости
Главная / Новости / Житомирські митники впіймали українця, що віз до Латвії старовинні церковні книги та росіянина із збірником творів Жуковського — Новости Житомира

Житомирські митники впіймали українця, що віз до Латвії старовинні церковні книги та росіянина із збірником творів Жуковського — Новости Житомира

Житомирські митники впіймали українця, що віз до Латвії старовинні церковні книги та росіянина із збірником творів Жуковського
Як повідомляють в ГУ ДФС у Житомирській області, 29 серпня в пункт пропуску «Виступовичі» митного поста «Північний» Житомирської митниці ДФС на виїзд з України заїхав легковий автомобіль латвійської реєстрації під керуванням громадянина України, який постійно проживає в Республіці Латвія.
При проведенні митного огляду вказаного автомобіля в багажному відділенні серед інших речей митниками виявлено друковані видання «Псалтиръ», «Великая панахида и всеношнего бдения» та «Молитвенник» видання 1905 року.
Власником видань виявилась пасажирка, яка слідувала в автомобілі до Латвії і яка намагалась перемістити вказані видання через митний кордон України з порушенням встановленого порядку.
Аналогічний факт у цьому ж пункті пропуску зафіксовано на наступний день: у громадянина Російської Федерації виявлено друковану книгу «Полное собрание сочинений В.А. Жуковскаго» видання 1902 року..
Відносно громадян запроваджено адміністративні справи про порушення митних правил. Предмети правопорушення вилучено. Остаточне рішення у справах буде прийнято судом.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"