Последние новости
Главная / Новости / До Житомира на вихідних повернулися демобілізовані кіборги 90 батальйону. ФОТО — Новости Житомира

До Житомира на вихідних повернулися демобілізовані кіборги 90 батальйону. ФОТО — Новости Житомира

До Житомира на вихідних повернулися демобілізовані “кіборги” 90 батальйону. ФОТО
На площі Перемоги 19 вересня житомиряни зустрічали своїх героїв – демобілізованих десантників 90 батальйону 81 бригади.
У зону АТО бійці відправилися минулого року після підготовки на полігоні під Житомиром. До війська більшість хлопців прийшли добровільно. Значна частина – житомиряни та мешканці області, але також є військовослужбовці з Хмельниччини, Вінничини, Рівненщини і Тернопільщини. Батальйон створили 16 вересня 2014 року у складі 95 бригади.
За рік війни військових вже встигли охрестити «кіборгами», адже 90 батальйон обороняв Донецький аеропорт під час кількох ротацій. Були військові там і у найгарячіші дні січня, коли терористи підірвали бетонні перегородки між поверхами. Саме тоді батальйон зазнав найбільших втрат – багато бійців загинули, були травмовані і потрапили в полон.
Про кожного зі своїх бойових побратимів у 90 батальйоні пам’ятають і вже діляться планами, що хочуть відвідати могили загиблих, поспілкуватися з рідними, взяти участь у відкритті меморіальних дошок.
Бійці також відзначають, що нині до Житомира приїхала «чергова партія» демобілізованих (21 особа), а вже 25 вересня із зони АТО додому вирушить інша частина військових.
Зауважимо, що серед демобілізованих військовослужбовці та , які були в полоні терористів 77 та 197 днів відповідно.
Загалом 90 батальйон тримав позиції навколо аеропорту, в Пісках, Опитному, Водяному та інших населених пунктах на Донеччині.
Юлія ДЕМУСЬ

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"