Последние новости
Главная / Новости / Для доріг Житомира хочуть закупити 18 тис. тонн відсіву та майже 12 тис. тонн щебеню — Новости Житомира

Для доріг Житомира хочуть закупити 18 тис. тонн відсіву та майже 12 тис. тонн щебеню — Новости Житомира

Для доріг Житомира хочуть закупити 18 тис. тонн відсіву та майже 12 тис. тонн щебеню
Для доріг Житомира хочуть закупити 18 тис. тонн відсіву та майже 12 тис. тонн щебеню Сьогодні, 16:33 Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради збирається придбати 29900 тонн відсіву та щебеню чотирьох фракцій.
Відповідне оголошення опубліковане на офіційному сайті Державних закупівель.
18 тис. тонн відсіву та майже 12 тис. тонн щебеню збираються закупити у ТОВ “Ресурс Трейдинг Україна” з юридичною адресою у м. Київ та місцезнаходженням у с. Пекарщина Черняхівського району Житомирської області за 2,88 млн грн (з ПДВ).
Дата акцепту – 23 вересня 2015 року, термін поставки – вересень-грудень 2015 року. Головний розпорядник коштів – управління комунального господарства Житомирської міської ради, джерело фінансування закупівлі – власні кошти.
В документації йдеться, що 17 вересня цього року комітет з конкурсних торгів замовника прийняв рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника: процедуру закупівлі двічі відміняли через відсутність достатньої кількості учасників.
Відомо, що сировинною базою підприємства ТОВ «Ресурс Трейдінг Україна» є Пекарщинський гранітний кар’єр у Житомирській області.

Интересное

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників — Новости Житомира

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників Сьогодні, 13:43 Темпи зростання заробітних плат будуть залежати від кваліфікації працівників. Про це заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. «Ми не лише механічно підвищуємо на 13% рівень мінімальної зарплати, ми намагаємося провести своєрідну реформу в підходах до оплати праці», – наголосив урядовець. Глава Мінсоцполітики підкреслив, що, окрім