Последние новости
Главная / Новости / У Житомирському районі для учасників АТО вилучатимуть землі державних підприємств — Новости Житомира

У Житомирському районі для учасників АТО вилучатимуть землі державних підприємств — Новости Житомира

У Житомирському районі для учасників АТО вилучатимуть землі державних підприємств
До Житомирської міської ради та Головного управління Держгеокадастру області надходить найбільша кількість заяв від учасників АТО про передачу земельних ділянок у власність.
Про це повідомили в прес-службі Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області.
«До Житомирської міської ради від військовослужбовців – учасників АТО та членів їх сімей станом на 04.09.2015р. надійшло 1213 заяв про передачу земельних ділянок у власність, по Житомирському району – 927 заяв, що становить близько 60% від загальної їх кількості по області. На території Житомирського району масиви земель, які заплановані Головним управління для розподілу між військовослужбовцями, або вже розподілені, або розподіл в найближчий час буде завершений. Враховуючи ротацію особового складу та подальшу мобілізацію, кількість заяв від учасників АТО в подальшому буде постійно збільшуватися, що обумовлює необхідність пошуку додаткових масивів земель. Визначення додаткових масивів земель як в межах, так і за межами населених пунктів, можливий шляхом добровільної відмови від права постійного користування або вилучення земельних ділянок державних підприємств, установ та організацій, які не використовують їх за цільовим призначенням», – йдеться в повідомленні
Станом на 04.09.2015р. до територіальних органів Держгеокадастру області та міських, селищних, сільських рад надійшло 3605 заяв від військовослужбовців в тому числі:1883 заяви опрацьовано, з них прийняті відповідні рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою по 1728 заявам, надано відмову у наданні дозволу – по 155 заявам. Загальна площа земельних ділянок, по яким прийнято рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, становить 946 га, – повідомила прес-служба.
Як повідомляв , станом на 6 вересня у Житомирській області від учасників АТО та членів їх сімей

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"