Последние новости
Главная / Новости / У Житомирському районі для учасників АТО вилучатимуть землі державних підприємств — Новости Житомира

У Житомирському районі для учасників АТО вилучатимуть землі державних підприємств — Новости Житомира

У Житомирському районі для учасників АТО вилучатимуть землі державних підприємств
До Житомирської міської ради та Головного управління Держгеокадастру області надходить найбільша кількість заяв від учасників АТО про передачу земельних ділянок у власність.
Про це повідомили в прес-службі Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області.
«До Житомирської міської ради від військовослужбовців – учасників АТО та членів їх сімей станом на 04.09.2015р. надійшло 1213 заяв про передачу земельних ділянок у власність, по Житомирському району – 927 заяв, що становить близько 60% від загальної їх кількості по області. На території Житомирського району масиви земель, які заплановані Головним управління для розподілу між військовослужбовцями, або вже розподілені, або розподіл в найближчий час буде завершений. Враховуючи ротацію особового складу та подальшу мобілізацію, кількість заяв від учасників АТО в подальшому буде постійно збільшуватися, що обумовлює необхідність пошуку додаткових масивів земель. Визначення додаткових масивів земель як в межах, так і за межами населених пунктів, можливий шляхом добровільної відмови від права постійного користування або вилучення земельних ділянок державних підприємств, установ та організацій, які не використовують їх за цільовим призначенням», – йдеться в повідомленні
Станом на 04.09.2015р. до територіальних органів Держгеокадастру області та міських, селищних, сільських рад надійшло 3605 заяв від військовослужбовців в тому числі:1883 заяви опрацьовано, з них прийняті відповідні рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою по 1728 заявам, надано відмову у наданні дозволу – по 155 заявам. Загальна площа земельних ділянок, по яким прийнято рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, становить 946 га, – повідомила прес-служба.
Як повідомляв , станом на 6 вересня у Житомирській області від учасників АТО та членів їх сімей

Интересное

У Житомирі фахівці дослідили наскільки забруднене повітря після пожеж — Новости Житомира

За результатами лабораторних досліджень проб повітря у м. Житомирі, відібраних 05.09.2015 року в районі вул. Гагаріна на території ДНЗ №42; майдану Путятинського 5/14; вул. Довженка, 11; Жуйка,18 та на території ЗОШ с.Зарічани Житомирського району встановлено, що якість атмосферного повітря відповідала гігієнічним вимогам за показниками вмісту азоту діоксиду, сірчистого ангідриду, оксиду вуглецю та сажі. В м.