Последние новости
Главная / Новости / Нові афери Бердичівського базару — Новости Житомира

Нові афери Бердичівського базару — Новости Житомира

Нові афери Бердичівського базару
Нові афери Бердичівського базару Сьогодні, 13:46 Будьте обережні – вас дурять!
На днях знайома придбала, на Центральному ринку Бердичева, 2-спальний комплект постільної білизни. На вкладеній до комплекту етикетці чітко зазначалися розміри елементів комплекту: «пододеяльник – 1 шт. 180х220; простынь – 1 шт. 200х220; наволочка – 2 шт. 70х70».
Прийшла вона додому і хотіла вже «закинути» новеньку білизну на полицю, до моменту використання. Але, чоловік, щоб оцінити покупку, її розпакував і …помітив, що підковдра вужча, ніж сама ковдра. Коли переміряли, то припущення підтвердилися. Підковдра була вужча на 10 см ( це 20 х 220 тканини).
На другий день, вони повернулися до продавчині обміняти або здати комплект. На що продавець відповіла, що поговорить з власницею товару.
На третій день, вже власниця торгового місця, таки обміняла комплект на відповідного розміру, але з іншим малюнком. І виявила такий щирий подив, що це перші люди, які звернулися з такою проблемою, тому, спеціально для них було виготовлено інший комплект.

Интересное

В Житомирі рятувальники перевіряють готовність шкіл до навчального року — Новости Житомира

Традиційно, напередодні нового навчального року до закладів освіти підвищена увага. Батьки придивляються до умов навчального процесу, належного забезпечення шкіл, а контролюючі служби здійснюють останні перевірки готовності закладів до прийому дітей. Протягом липня-серпня органами державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки Управління ДСНС України у Житомирській області здійснюється комплекс організаційних та практичних заходів, спрямованих