Последние новости
Главная / Новости / У Житомирського губернатора з’явиться вакансія заступника? — Новости Житомира

У Житомирського губернатора з’явиться вакансія заступника? — Новости Житомира

У Житомирського губернатора з’явиться вакансія заступника?
У Житомирського губернатора з’явиться вакансія заступника? Сьогодні, 14:00 Як з’ясувалося, заступник голови – керівник апарату житомирської ОДА Вячеслав Поліщук не збирається повертатися на роботу після відпустки. Із 17 серпня він планує відпочивати і паралельно вже написав заяву на звільнення з 15 вересня.
За інформацією джерел в облдержадміністрації, рішення про звільнення Вячеслава Поліщука пов’язане із напруженими стосунками з першим заступником голови ОДА Геннадієм Дмитренком.
Вячеслав Поліщук став заступником Сергія Машковського 23 вересня 2014 року. Він став першим, чия кандидатура обговорювалася з громадськістю. 5 серпня минулого року після громадських обговорень Вячеслав Поліщук півтора місяця був кандидатом на посаду заступника голови – керівника апарату ОДА.
Вячеслав Поліщук запам’ятався жителям Житомирщини участю в громадських обговореннях кандидатів на посади голів райдержадміністрації та обласних відомств. Фактично він був єдиним посадовцем ОДА, якому довелося найбільше вислуховувати усі думки, коментарі та звинувачення громади на адресу влади. Попри емоційність та шквал критики з боку активістів на таких заходах заступнику голови ОДА вдавалося зберігати рівновагу і тримати себе в руках.
Вячеслав Поліщук не був публічним політиком і нечасто спілкувався із журналістами. Водночас він виявився найактивнішим користувачем мережі фейсбук з усіх високопосадовців Житомирської ОДА. Заступник Сергія Машковського також дозволяв собі гострі коментарі на заяви щодо діяльності обласної влади на сайтах новин.
Своє звільнення з роботи Вячеслав Поліщук, на відміну від призначення, не погоджував із громадою. Таким чином, на посаді заступника голови – керівника апарату Житомирської ОДА він пропрацював менше року. Однак, із Житомирщиною Вячеслав Поліщук ще не прощається, адже до місцевих виборів він залишається депутатом обласної ради.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"