Последние новости
Главная / Новости / У Житомирського губернатора з’явиться вакансія заступника? — Новости Житомира

У Житомирського губернатора з’явиться вакансія заступника? — Новости Житомира

У Житомирського губернатора з’явиться вакансія заступника?
У Житомирського губернатора з’явиться вакансія заступника? Сьогодні, 14:00 Як з’ясувалося, заступник голови – керівник апарату житомирської ОДА Вячеслав Поліщук не збирається повертатися на роботу після відпустки. Із 17 серпня він планує відпочивати і паралельно вже написав заяву на звільнення з 15 вересня.
За інформацією джерел в облдержадміністрації, рішення про звільнення Вячеслава Поліщука пов’язане із напруженими стосунками з першим заступником голови ОДА Геннадієм Дмитренком.
Вячеслав Поліщук став заступником Сергія Машковського 23 вересня 2014 року. Він став першим, чия кандидатура обговорювалася з громадськістю. 5 серпня минулого року після громадських обговорень Вячеслав Поліщук півтора місяця був кандидатом на посаду заступника голови – керівника апарату ОДА.
Вячеслав Поліщук запам’ятався жителям Житомирщини участю в громадських обговореннях кандидатів на посади голів райдержадміністрації та обласних відомств. Фактично він був єдиним посадовцем ОДА, якому довелося найбільше вислуховувати усі думки, коментарі та звинувачення громади на адресу влади. Попри емоційність та шквал критики з боку активістів на таких заходах заступнику голови ОДА вдавалося зберігати рівновагу і тримати себе в руках.
Вячеслав Поліщук не був публічним політиком і нечасто спілкувався із журналістами. Водночас він виявився найактивнішим користувачем мережі фейсбук з усіх високопосадовців Житомирської ОДА. Заступник Сергія Машковського також дозволяв собі гострі коментарі на заяви щодо діяльності обласної влади на сайтах новин.
Своє звільнення з роботи Вячеслав Поліщук, на відміну від призначення, не погоджував із громадою. Таким чином, на посаді заступника голови – керівника апарату Житомирської ОДА він пропрацював менше року. Однак, із Житомирщиною Вячеслав Поліщук ще не прощається, адже до місцевих виборів він залишається депутатом обласної ради.
Джерело статті:

Интересное

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів — Новости Житомира

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів Сьогодні, 11:21 23-24 серпня Житомир святкуватиме День Державного Прапора та 24-у річницю незалежності України. У неділю, 23 серпня, о 9.00 на майдані ім. С. П. Корольова відбудеться церемонія урочистого підняття прапора за участю влади, військового оркестру та громадськості. О 12.00 год. Житомирщина долучиться до загальнонаціональної