Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі до кінця року роботодавці планують звільнити близько 2 тис. працівників, — центр зайнятості — Новости Житомира

У Житомирі до кінця року роботодавці планують звільнити близько 2 тис. працівників, — центр зайнятості — Новости Житомира

У Житомирі до кінця року роботодавці планують звільнити близько 2 тис. працівників, – центр зайнятості
У Житомирі 90 роботодавців повідомили про заплановане цьогорічне вивільнення близько двох тисяч працівників.
Про це повідомляє Житомирський регіональний центр зайнятості з посиланням на Житомирський міський ЦЗ.
«90 роботодавців повідомили міський центр зайнятості про заплановане цьогорічне вивільнення близько двох тисяч працівників – це на чверть більше, ніж за цей період у 2014 році. Разом з тим, ряд підприємств вже зменшили чисельність працівників. Так, ПАТ «Україна», ТОВ «Фабрика Класум» і ТОВ «Торгова компанія Лідер-Продукт» скоротили свої колективи на 50-60 працівників. А структурний підрозділ «Молочний завод «ТОВ «МВКЛІДЕР» припинив свою діяльність (звільнено близько 500 працівників)», – йдеться у повідомленні.
В числі ринкоутворюючих підприємств Житомира, які у цьому році збільшували чисельність працівників, центр зайнятості називає ПАТ «Житомиргаз» (шляхом централізації районних підрозділів), Житомирський бронетанковий завод (у зв’язку зі збільшенням замовлень), Житомирський маслозавод, Житомирський завод силікатних виробів та КП «Парк культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна», проте лише на весняно-осінній період.
Чимало підприємств міста Житомира та району працюють у режимі неповної зайнятості, – зазначається в повідомленні. Наприклад, ТОВ «Фабрика КЛАСУМ» з чисельністю 360 працівників працює залежно від наявних замовлень; ПАТ «Україна» (470 працівників) – працює 4 дні на тиждень; ПАТ «Електровимірювач» (210 працівників) – працює по 6 годин на день; Житомирське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство (100 працівників) працює 4 дні на тиждень.
Продовжується скорочення чисельності та в державних установах та банківській сфері (зменшення чисельності працівників на 10%), – зазначають у центрі зайнятості.
Як повідомляв , у Житомирській області мають намір .

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"