Последние новости
Главная / Новости / Голова Верховної Ради вважає, що низька зарплата штовхає депутатів до курупції — Новости Житомира

Голова Верховної Ради вважає, що низька зарплата штовхає депутатів до курупції — Новости Житомира

Голова Верховної Ради вважає, що низька зарплата штовхає депутатів до курупції
Голова Верховної Ради вважає, що низька зарплата штовхає депутатів до курупції Сьогодні, 13:53 Голова Верховної Ради Володимир Гройсман вважає, що низька депутатська зарплата надто дорого обходиться державі, а натомість гідне грошове утримання сприятиме зниженню рівня корупції в державі. Проте ще в квітні спікер категорично відмовлявся підвищити депутатську зарплату. На думку експертів, про підвищення депутатських зарплат заговорили з огляду на підвищення соціальних виплат.
Якщо народний обранець працюватиме чесно, відкрито та ефективно, то виборці з розумінням поставляться до того, що в депутата висока зарплата. Про це спікер Володимир Гройсман заявив в одному з останніх інтерв’ю у відповідь на репліку, що «політична корупція неминуча в парламенті, де депутати отримують 5 тисяч гривень».
«Ми повинні розуміти: все те, що недоплачено чиновнику – це потім виливається в мільйонні, а може й мільярдні втрати від благополуччя нашої країни. Просто це все робиться корупційним шляхом», – зауважив він.
Утім, ще у квітні Володимир Гройсман заявляв, що не підпише жодного розпорядження про підвищення зарплати. Тоді, за словами спікера, була встановлена депутатська зарплата 6109 гривень. Підставою для такої заяви стало те, що депутати ухвалили зміни до держбюджету, які серед іншого повертали попередній рівень депутатських зарплат. Раніше депутати обіцяли урізати собі зарплатню до закінчення АТО.
Джерело статті: Радіо Свобода

Интересное

На конкурсі краси “Міс Україна-2015” житомирянка стала другою віце-міс — Новости Житомира

22 вересня відбувся відбувся фінал 25-го ювілейного національного конкурсу краси “Міс Україна-2015”. Переможницею стала 18-річна киянка, студентка Національного університету харчових технологій Христина Столока. Другою віце-міс стала 24-річна житомирянка Феріде Ібрагімова. Нагадаємо: Національний конкурс “Міс Україна” проводиться щорічно з 1991 року і має ексклюзивне право представлення нашої країни на Міжнародному Конкурсі “Міс Світу”. По материалам http://www.0412.ua/