Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині в поїзді «Кишинів – Санкт-Петербург» службовий собака виявив наркотики — Новости Житомира

На Житомирщині в поїзді «Кишинів – Санкт-Петербург» службовий собака виявив наркотики — Новости Житомира

На Житомирщині в поїзді «Кишинів – Санкт-Петербург» службовий собака виявив наркотики
На Житомирщині в поїзді «Кишинів – Санкт-Петербург» службовий собака виявив наркотики Сьогодні, 13:36 9 вересня 2015 року о 16 год. 28 хв. у пункті пропуску «Виступовичі – Словечно», що розташований в зоні діяльності Житомирської митниці ДФС та Житомирського прикордонного загону, під час проведення спільного митно-прикордонного контролю потягу № 62 сполученням «Кишинів – Санкт-Петербург» спрацював службовий собака Державної прикордонної служби України на речову сумку громадянина.
При огляді серед особистих речей громадянина виявлено куртку, у внутрішній кишені якої знаходилось чотири паперові згортки з особливо небезпечною наркотичною речовиною марихуаною (каннабіс) вагою 15 грамів.
Виявлену марихуану громадянин намагався перемістити через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.
Беручи до уваги те, що в діях громадянина вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 305 Кримінального кодексу України, подальші заходи проводяться Управлінням Служби безпеки України в Житомирській області.

Интересное

За життя снайпера Валентина Ковальського з Житомира борються ізраїльські лікарі. ВІДЕО — Новости Житомира

Снайпер Валентин Ковальський з 95 аеромобільної бригади після поранення більше року перебуває на лікарняному ліжку. Про це йдеться у сюжеті СТБ. Нині за життя та здоров’я Валентина борються ізраїльські лікарі. Його стан оцінюють, як важкий. Попереду у хлопця, за прогнозами лікарів, ще багато операцій. Інформацію про поранених військових, яким потрібна термінова допомога шукайте на сайті «Герої