Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині в поїзді «Кишинів – Санкт-Петербург» службовий собака виявив наркотики — Новости Житомира

На Житомирщині в поїзді «Кишинів – Санкт-Петербург» службовий собака виявив наркотики — Новости Житомира

На Житомирщині в поїзді «Кишинів – Санкт-Петербург» службовий собака виявив наркотики
На Житомирщині в поїзді «Кишинів – Санкт-Петербург» службовий собака виявив наркотики Сьогодні, 13:36 9 вересня 2015 року о 16 год. 28 хв. у пункті пропуску «Виступовичі – Словечно», що розташований в зоні діяльності Житомирської митниці ДФС та Житомирського прикордонного загону, під час проведення спільного митно-прикордонного контролю потягу № 62 сполученням «Кишинів – Санкт-Петербург» спрацював службовий собака Державної прикордонної служби України на речову сумку громадянина.
При огляді серед особистих речей громадянина виявлено куртку, у внутрішній кишені якої знаходилось чотири паперові згортки з особливо небезпечною наркотичною речовиною марихуаною (каннабіс) вагою 15 грамів.
Виявлену марихуану громадянин намагався перемістити через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.
Беручи до уваги те, що в діях громадянина вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 305 Кримінального кодексу України, подальші заходи проводяться Управлінням Служби безпеки України в Житомирській області.

Интересное

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів — Новости Житомира

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів Сьогодні, 11:21 23-24 серпня Житомир святкуватиме День Державного Прапора та 24-у річницю незалежності України. У неділю, 23 серпня, о 9.00 на майдані ім. С. П. Корольова відбудеться церемонія урочистого підняття прапора за участю влади, військового оркестру та громадськості. О 12.00 год. Житомирщина долучиться до загальнонаціональної