Последние новости
Главная / Новости / Кабмін затвердив держбюджет із багатьма невідомими — Новости Житомира

Кабмін затвердив держбюджет із багатьма невідомими — Новости Житомира

Кабмін затвердив держбюджет із багатьма невідомими
Кабмін затвердив держбюджет із багатьма невідомими Сьогодні, 12:36 Кабінет Міністрів сьогодні, 14 вересня затвердив на засіданні законопроект про державний бюджет на 2016 рік. Про це повідомив віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко.
“Ми проект бюджету реєструємо. Потім, напевно, будемо змушені його відкликати, щоб спільно з парламентом і бюджетним комітетом та з усіма парламентськими фракціями, передусім фракціями коаліції, дати відповіді на всі ці запитання. І потім уже внести збалансований з усіх поглядів проект бюджету остаточно для ухвалення парламентом”, – наголосив віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко.
За словами урядовця, поки що неясно, на якій податковій базі буде остаточно прийнятий держбюджет наступного року.
“На це питання немає відповіді. Ви знаєте, є дискусія”, – зазначив віце-прем’єр.
Згідно з урядовим варіантом проекту бюджету, “в прибутковій частині бюджету – мінус 30 млрд грн, згідно з парламентським варіантом – мінус 135 млрд грн, за підрахунками Міністерства фінансів”.
В’ячеслав Кириленко зазначив, що також невідомо, яким буде оборонний бюджет.
Джерело статті: Інтерфакс

Интересное

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників — Новости Житомира

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників Сьогодні, 13:43 Темпи зростання заробітних плат будуть залежати від кваліфікації працівників. Про це заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. «Ми не лише механічно підвищуємо на 13% рівень мінімальної зарплати, ми намагаємося провести своєрідну реформу в підходах до оплати праці», – наголосив урядовець. Глава Мінсоцполітики підкреслив, що, окрім