Последние новости
Главная / Новости / Кабмін затвердив держбюджет із багатьма невідомими — Новости Житомира

Кабмін затвердив держбюджет із багатьма невідомими — Новости Житомира

Кабмін затвердив держбюджет із багатьма невідомими
Кабмін затвердив держбюджет із багатьма невідомими Сьогодні, 12:36 Кабінет Міністрів сьогодні, 14 вересня затвердив на засіданні законопроект про державний бюджет на 2016 рік. Про це повідомив віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко.
“Ми проект бюджету реєструємо. Потім, напевно, будемо змушені його відкликати, щоб спільно з парламентом і бюджетним комітетом та з усіма парламентськими фракціями, передусім фракціями коаліції, дати відповіді на всі ці запитання. І потім уже внести збалансований з усіх поглядів проект бюджету остаточно для ухвалення парламентом”, – наголосив віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко.
За словами урядовця, поки що неясно, на якій податковій базі буде остаточно прийнятий держбюджет наступного року.
“На це питання немає відповіді. Ви знаєте, є дискусія”, – зазначив віце-прем’єр.
Згідно з урядовим варіантом проекту бюджету, “в прибутковій частині бюджету – мінус 30 млрд грн, згідно з парламентським варіантом – мінус 135 млрд грн, за підрахунками Міністерства фінансів”.
В’ячеслав Кириленко зазначив, що також невідомо, яким буде оборонний бюджет.
Джерело статті: Інтерфакс

Интересное

В Коростені вогонь охопив дачний будинок, поки господиня відійшла по справах — Новости Житомира

17 серпня о 10:38 на пункт зв’язку 8-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Коростень надійшло повідомлення про загоряння в цегляному будинку, що розташований на території одного з дачних масивів м. Коростень. До служби порятунку «101» зателефонували випадкові очевидці події. Побачивши, що з будинку йде густий дим, вони одразу сповістили про це надзвичайників. По прибуттю чергового караулу