Последние новости
Главная / Новости / В Житомирській області за два дні згоріло 15 га сухостою — Новости Житомира

В Житомирській області за два дні згоріло 15 га сухостою — Новости Житомира

В Житомирській області за два дні згоріло 15 га сухостою
В Житомирській області за два дні згоріло 15 га сухостою Сьогодні, 09:30 Протягом останніх двох діб на території області зареєстровано 6 випадків загоряння сухої трави.
Горіла трава у Малинському районі на території дачного кооперативу «Букачі», у селах Веприн Радомишльського, Богданівка Овруцького, Полянка Коростенського, Яжберень та Славінщина Народицького районів. Загалом вогнем знищено 15 га сухостою.
За прогнозами Житомирського обласного центру з гідрометеорології протягом 18-20 вересня температура повітря сягатиме 30 градусів тепла.
Тому закликаємо громадян бути обережними! Не спалювати суху рослинність і сміття, особливо поблизу лісових масивів, польових насаджень, будівель та споруд.

Интересное

Навпроти Житомирської міської ради представники газети «Патріот» сперечалися з «Самопоміччю» — Новости Житомира

У понеділок 28 вересня під час мовчазного пікету «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирі, на якому звинувачували в.о мера Любов Цимбалюк у причетності до розповсюдження «чорного піару», до активістів підійшли працівники газети, у котрій публікувалися матеріали, які у «Самопомочі» назвали наклепом. «Вони друкують «чорнушні» матеріали, вони друкують «чорнушні» газети, розповсюджують їх по місту, в якій пишуть відверту