Последние новости
Главная / Новости / В Житомирській області за два дні згоріло 15 га сухостою — Новости Житомира

В Житомирській області за два дні згоріло 15 га сухостою — Новости Житомира

В Житомирській області за два дні згоріло 15 га сухостою
В Житомирській області за два дні згоріло 15 га сухостою Сьогодні, 09:30 Протягом останніх двох діб на території області зареєстровано 6 випадків загоряння сухої трави.
Горіла трава у Малинському районі на території дачного кооперативу «Букачі», у селах Веприн Радомишльського, Богданівка Овруцького, Полянка Коростенського, Яжберень та Славінщина Народицького районів. Загалом вогнем знищено 15 га сухостою.
За прогнозами Житомирського обласного центру з гідрометеорології протягом 18-20 вересня температура повітря сягатиме 30 градусів тепла.
Тому закликаємо громадян бути обережними! Не спалювати суху рослинність і сміття, особливо поблизу лісових масивів, польових насаджень, будівель та споруд.

Интересное

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників — Новости Житомира

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників Сьогодні, 13:43 Темпи зростання заробітних плат будуть залежати від кваліфікації працівників. Про це заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. «Ми не лише механічно підвищуємо на 13% рівень мінімальної зарплати, ми намагаємося провести своєрідну реформу в підходах до оплати праці», – наголосив урядовець. Глава Мінсоцполітики підкреслив, що, окрім