Последние новости
Главная / Новости / У суботу в Житомирі з самого ранку перекриють частину вул. Небесної Сотні — Новости Житомира

У суботу в Житомирі з самого ранку перекриють частину вул. Небесної Сотні — Новости Житомира

У суботу в Житомирі з самого ранку перекриють частину вул. Небесної Сотні
У Житомирі 5 вересня з 6-ї години ранку буде перекрита частина вулиці Небесної Сотні, в районі Житнього ринку.
Про це повідомляє управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації.
«5 вересня поточного року о 7.00 год до 13.00 за дорученням голови обласної державної адміністрації Сергія Машковського у Житомирі по вул. Небесної Сотні (район Житнього ринку) відбудеться продовольчий ярмарок на який з’їдуться сільгосптоваровиробники з усієї області, які реалізовуватимуть сільськогосподарську продукцію за цінами виробника. Дорогу розпочнуть перекривати з 6-ї години ранку», – розповіли в управлінні АПК.
Як повідомляв , 22 серпня у Житомирі також проводився передсвятковий по вул. Небесної Сотні з перекриттям дорожнього руху.

Интересное

Очікувана явка виборців, гречка і 5 % барєр: у Житомирі обговорили місцеві вибори — Новости Житомира

13 серпня відбувся семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії», організатором якого виступив Центр Суспільних Комунікацій. Захід відвідали діючі депутати міської ради, представники «Радикальної партії», «Сили людей», «Демократичного Альянсу», «Свободи», «Укроп», «Народного контролю», «Народного фронту» та ін.,  експерти, журналісти, громадські активісти та усі, кому цікава тема виборів. Про це повідомила голова Центру Суспільних Комунікацій  Ірина