Последние новости
Главная / Новости / У суботу в Житомирі з самого ранку перекриють частину вул. Небесної Сотні — Новости Житомира

У суботу в Житомирі з самого ранку перекриють частину вул. Небесної Сотні — Новости Житомира

У суботу в Житомирі з самого ранку перекриють частину вул. Небесної Сотні
У Житомирі 5 вересня з 6-ї години ранку буде перекрита частина вулиці Небесної Сотні, в районі Житнього ринку.
Про це повідомляє управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації.
«5 вересня поточного року о 7.00 год до 13.00 за дорученням голови обласної державної адміністрації Сергія Машковського у Житомирі по вул. Небесної Сотні (район Житнього ринку) відбудеться продовольчий ярмарок на який з’їдуться сільгосптоваровиробники з усієї області, які реалізовуватимуть сільськогосподарську продукцію за цінами виробника. Дорогу розпочнуть перекривати з 6-ї години ранку», – розповіли в управлінні АПК.
Як повідомляв , 22 серпня у Житомирі також проводився передсвятковий по вул. Небесної Сотні з перекриттям дорожнього руху.

Интересное

На конкурсі краси “Міс Україна-2015” житомирянка стала другою віце-міс — Новости Житомира

22 вересня відбувся відбувся фінал 25-го ювілейного національного конкурсу краси “Міс Україна-2015”. Переможницею стала 18-річна киянка, студентка Національного університету харчових технологій Христина Столока. Другою віце-міс стала 24-річна житомирянка Феріде Ібрагімова. Нагадаємо: Національний конкурс “Міс Україна” проводиться щорічно з 1991 року і має ексклюзивне право представлення нашої країни на Міжнародному Конкурсі “Міс Світу”. По материалам http://www.0412.ua/