Последние новости
Главная / Новости / У Житомирському військовому інституті є багато розробок, які через паперову тяганину не потрапляють на передову — Новости Житомира

У Житомирському військовому інституті є багато розробок, які через паперову тяганину не потрапляють на передову — Новости Житомира

У Житомирському військовому інституті є багато розробок, які через паперову тяганину не потрапляють на передову
У Житомирському військовому інституті є багато розробок, які через паперову тяганину не потрапляють на передову Сьогодні, 15:30 У Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова займаються розробкою технічних засобів, які можуть суттєво допомогти бійцям на передовій.
Викладачі та курсанти випробовують свої моделі, більшість з яких залишаються експериментальними. За їх словами, втілення проектів у життя не вимагає значних фінансових ресурсів. Ефективному використанню новітньої техніки перешкоджають бюрократичні процедури. Застарілі інструкції та накази гальмують впровадження сучасних розробок.
Багато технічних моделей Житомирського військового інститут пройшли випробування безпосередньо в зоні проведення АТО. Зараз у навчальному закладі вдосконалюють двигун для безпілотника, який замість батарейок працює на бензиновій суміші. Його перевага в тому, що пристрій не даватиме збоїв у холодну пору року. Про це йдеться в сюжеті «ТСН».
Не менш цінними досягненнями стали акустична система, яка дозволяє відслідковувати ворожі безпілотники та вогневі точки противника, а також пристрій, що моніторить артилерійські системи.
В інституті пишаються ще однією розробкою – станцією зв’язку. Саме вона дозволяє передавати інформацію на далекі відстані.
У навчальному закладі разом із представниками Міністерства оборони поки що вирішують, як спростити всі формальні вимоги, аби об’єднати зусилля науковців та інженерів на користь українському війську.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"