Последние новости
Главная / Новости / У Житомирському військовому інституті є багато розробок, які через паперову тяганину не потрапляють на передову — Новости Житомира

У Житомирському військовому інституті є багато розробок, які через паперову тяганину не потрапляють на передову — Новости Житомира

У Житомирському військовому інституті є багато розробок, які через паперову тяганину не потрапляють на передову
У Житомирському військовому інституті є багато розробок, які через паперову тяганину не потрапляють на передову Сьогодні, 15:30 У Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова займаються розробкою технічних засобів, які можуть суттєво допомогти бійцям на передовій.
Викладачі та курсанти випробовують свої моделі, більшість з яких залишаються експериментальними. За їх словами, втілення проектів у життя не вимагає значних фінансових ресурсів. Ефективному використанню новітньої техніки перешкоджають бюрократичні процедури. Застарілі інструкції та накази гальмують впровадження сучасних розробок.
Багато технічних моделей Житомирського військового інститут пройшли випробування безпосередньо в зоні проведення АТО. Зараз у навчальному закладі вдосконалюють двигун для безпілотника, який замість батарейок працює на бензиновій суміші. Його перевага в тому, що пристрій не даватиме збоїв у холодну пору року. Про це йдеться в сюжеті «ТСН».
Не менш цінними досягненнями стали акустична система, яка дозволяє відслідковувати ворожі безпілотники та вогневі точки противника, а також пристрій, що моніторить артилерійські системи.
В інституті пишаються ще однією розробкою – станцією зв’язку. Саме вона дозволяє передавати інформацію на далекі відстані.
У навчальному закладі разом із представниками Міністерства оборони поки що вирішують, як спростити всі формальні вимоги, аби об’єднати зусилля науковців та інженерів на користь українському війську.

Интересное

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів — Новости Житомира

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів Сьогодні, 11:21 23-24 серпня Житомир святкуватиме День Державного Прапора та 24-у річницю незалежності України. У неділю, 23 серпня, о 9.00 на майдані ім. С. П. Корольова відбудеться церемонія урочистого підняття прапора за участю влади, військового оркестру та громадськості. О 12.00 год. Житомирщина долучиться до загальнонаціональної