Последние новости
Главная / Новости / Депутат Житомирської міської ради Сергій Онищук планує служити і балотуватися — Новости Житомира

Депутат Житомирської міської ради Сергій Онищук планує служити і балотуватися — Новости Житомира

Депутат Житомирської міської ради Сергій Онищук планує служити і балотуватися
Окопи замість депутатського крісла та зброя замість проектів рішень.
З 22 квітня 2015 року депутат Житомирської міської ради Сергій Онищук несе військову службу в лавах Збройних сил України. Зараз Сергій проходить військову службу поблизу Маріуполя, а, отримавши 10 днів вихідних, повернувся у Житомир. 26 серпня депутат міськради і за сумісництвом боєць Військово-Морських Збройних Сил України дав прес-конференцію в міській раді. Сергій Онищук зізнається: не міг залишатись осторонь війни на сході нашої держави.
“Коли до вас на електронну пошту приходить по три повідомлення запрошення на поховання, на прощання з бійцями-житомирянами, то я думаю, що це така дуже потужна і серйозна мотивація. Ось це моя мотивація є”, – розповідає військовослужбовець ЗСУ Сергій Онищук.
Сергій каже: найважче для нього під час служби в армії – це відсутність спілкування з близькими.
“Дуже важко, коли не бачиш рідних, близьких, друзів. Дуже сумуєш. Весь час згадуєш ситуації, які відбувалися. Це дуже важко. А все інше, в принципі, не так страшно. Нічого там такого страшного нема”, – каже військовослужбовець.
Під час прес-конференції Сергій Онищук також поділився планами на майбутні місцеві вибори.
“Я збираюсь балотуватись. Думаю, що мене буде висувати і пропонувати мою кандидатуру моя партія – ВО «Свобода». Сподіваюсь, що хлопці на конференції оберуть мене до складу кандидатів”, – розповідає Сергій Онищук.
Після десяти діб вихідних депутат міської ради повернеться у зону АТО у місце розташування військової бригади.

Интересное

У Новограді-Волинському міська рада незаконно вимагала в учасників АТО довідки для одержання землі — Новости Житомира

У Новограді-Волинському Житомирської області міжрайонна прокуратура подала позов про скасування протиправних пунктів Положення міської ради щодо надання учасниками АТО довідок для виділення земельних ділянок. Про це Житомир.info повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області. «Установлено, що Новоград-Волинська міськрада, на підставі незаконного Положення вимагала в учасників АТО документи, які не передбачені земельним законодавством при отриманні у власність земельних