Последние новости
Главная / Новости / У Коростені молодик зберігав вдома майже кілограм конопель — Новости Житомира

У Коростені молодик зберігав вдома майже кілограм конопель — Новости Житомира

У Коростені молодик зберігав вдома майже кілограм конопель
У Коростені молодик зберігав вдома майже кілограм конопель Сьогодні, 09:24 Під час проведення санкціонованого обшуку у помешканні 28-річного жителя м. Коростеня правоохоронці виявили та вилучили пакет із сухою подрібненою рослинною масою, зовні схожою на коноплю, а також пристрої для її вживання.
Як пояснив раніше судимий за подібні злочини господар будинку, цей наркотичний засіб він зберігав для власного споживання.
Вилучена рослинна маса загальною вагою близько кілограма нині направлена на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.
Чоловікові, відповідно до чинного законодавства, може загрожувати покарання як у вигляді штрафу, так і позбавлення волі на строк до 3 років.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"