Последние новости
Главная / Новости / Житомирська «Батьківщина» приймає політичних перебіжчиків — Новости Житомира

Житомирська «Батьківщина» приймає політичних перебіжчиків — Новости Житомира

Житомирська «Батьківщина» приймає політичних перебіжчиків
Житомирська «Батьківщина» приймає політичних перебіжчиків Сьогодні, 21:02 Як стало відомо джерелам сайту «Житомир-онлайн», Коростишівський міський голова Микола Чиколай знову балотуватиметься на посаду мера на виборах у жовтні.
Микола Чиколай, відомий як вірний соратник керівника обласної організації «Народної партії» Миколи Рудченка, зрадив ідеалам партії та її лідеру. У місцевих виборах він представлятиме партію «Батьківщина».
Обласне керівництво «Батьківщини» очевидно зовсім не переймається якістю кадрової політики. Замість нових недискредитованих людей політична сила дає притулок тим, хто при першій ліпшій нагоді змінює свої партійні вподобання.
Для 67-річного Миколи Чиколая це не перший досвід побудови кар’єри під крилом політичної сили. У часи президента Кучми він був головою Коростишівської райдержадміністрації. Потім перебіг в «Народну партію», а зараз демонстративно симпатизує «Батьківщині».
«Батьківщина» не зробила належних висновків. Кадри і надалі підбираються за кількісними, а не якісними показниками. Проте, формуючи команду на місцеві вибори, керівництво обласного осередку на Житомирщині не задумується над тим, що об’єднує під своїм дахом перебіжчиків і зрадників. Яскравий приклад цього – Микола Чиколай, який без докорів сумління зможе швидко залишити лави політсили, якщо знайде вигідніші умови.
Джерело статті:

Интересное

Житомирский облсовет изменил регламент работы сессии: теперь депутаты будут голосовать поименно | Новости Житомира

Житомирский облсовет изменил регламент работы сессии: теперь депутаты будут голосовать поименно