Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі через ремонтні роботи буде знято рух тролейбусів по вул. Велика Бердичівська — Новости Житомира

У Житомирі через ремонтні роботи буде знято рух тролейбусів по вул. Велика Бердичівська — Новости Житомира

У Житомирі через ремонтні роботи буде знято рух тролейбусів по вул. Велика Бердичівська
У Житомирі через ремонтні роботи буде знято рух тролейбусів по вул. Велика Бердичівська Сьогодні, 16:02 КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради інформує!
У зв’язку з аварійним ремонтом, що здійснює КП Водоканал за адресою вул. Велика Бердичівська, 47 рух тролейбусів по вул. Велика Бердичівська від вул. Театральна до вул. Шевченка з 13:00 21.08.15 року і до закінчення робіт буде знято.
Рух тролейбусів маршрутів №1,3,8,4-а відбуватиметься по вул. Театральна, М. Бердичівська, Черняхівського, Адмірала Щасного, Фещенка-Чопівського, Шевченка і далі за основними маршрутами.

Интересное

У Житомирі підприємці можуть розповісти про протиправні дії податківців та митників — Новости Житомира

“Громадськість і фіскальна служба: зупинимо корупцію разом!” така назва “гарячої телефонної лінії”, яку завтра, 19 серпня, проведе начальник відділу власної безпеки Головного управління Державної Фіскальної служби у Житомирській області Олег Сергійович Хміль. За житомирським номером 418-002 з 11-ї до 13-ї години представники бізнесу мають можливість повідомити про всі протиправні діяння з боку податківців та митників