Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині затримали електровудочників — Новости Житомира

На Житомирщині затримали електровудочників — Новости Житомира

На Житомирщині затримали електровудочників
Нещодавно інспекторор Житомиррибоохорони спільно з громадськими інспекторами затримали двох чоловіків, які здійснювали лов риби незаконним знаряддям лову – електровудкою. Інцидент стався на р.Случ в районі села Курчиця Новоград-Волинського району Житомирської області.
У порушників було виявлено та вилучено гумовий човен «КОЛІБРІ», акумуляторну батарею, дроти, електровудка «SAMUS 725 MS» та 7,7 кг свіжовиловленої риби.
«Сума збитків, завданих рибному господарству складає 4 998 грн (щука, лящ, плітка, карась, короп, плоскирка, окунь). За фактом незаконного вилову складено протоколи про адміністративні правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 85 ч.4 Кодексу України про адміністративне правопорушення», – розповідають у Житомиррибоохороні.

Интересное

У Житомирі підприємці можуть розповісти про протиправні дії податківців та митників — Новости Житомира

“Громадськість і фіскальна служба: зупинимо корупцію разом!” така назва “гарячої телефонної лінії”, яку завтра, 19 серпня, проведе начальник відділу власної безпеки Головного управління Державної Фіскальної служби у Житомирській області Олег Сергійович Хміль. За житомирським номером 418-002 з 11-ї до 13-ї години представники бізнесу мають можливість повідомити про всі протиправні діяння з боку податківців та митників