Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині затримали електровудочників — Новости Житомира

На Житомирщині затримали електровудочників — Новости Житомира

На Житомирщині затримали електровудочників
Нещодавно інспекторор Житомиррибоохорони спільно з громадськими інспекторами затримали двох чоловіків, які здійснювали лов риби незаконним знаряддям лову – електровудкою. Інцидент стався на р.Случ в районі села Курчиця Новоград-Волинського району Житомирської області.
У порушників було виявлено та вилучено гумовий човен «КОЛІБРІ», акумуляторну батарею, дроти, електровудка «SAMUS 725 MS» та 7,7 кг свіжовиловленої риби.
«Сума збитків, завданих рибному господарству складає 4 998 грн (щука, лящ, плітка, карась, короп, плоскирка, окунь). За фактом незаконного вилову складено протоколи про адміністративні правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 85 ч.4 Кодексу України про адміністративне правопорушення», – розповідають у Житомиррибоохороні.

Интересное

У Житомирській області на 600 тис. грн. виявлено порушень митних правил — Новости Житомира

У Житомирській області на 600 тис. грн. виявлено порушень митних правил Сьогодні, 09:46 На Житомирщині триває спецоперація “Рубіж 2015” за участі працівників митниці та оперативних співробітників ГУ ДФС області. Вона має на меті виявлення та припинення правопорушень митного та податкового законодавства. Так, вже у вересні спільна робоча група провела 10 контрольних оглядів імпортно-експортних вантажів. У