Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині затримали електровудочників — Новости Житомира

На Житомирщині затримали електровудочників — Новости Житомира

На Житомирщині затримали електровудочників
Нещодавно інспекторор Житомиррибоохорони спільно з громадськими інспекторами затримали двох чоловіків, які здійснювали лов риби незаконним знаряддям лову – електровудкою. Інцидент стався на р.Случ в районі села Курчиця Новоград-Волинського району Житомирської області.
У порушників було виявлено та вилучено гумовий човен «КОЛІБРІ», акумуляторну батарею, дроти, електровудка «SAMUS 725 MS» та 7,7 кг свіжовиловленої риби.
«Сума збитків, завданих рибному господарству складає 4 998 грн (щука, лящ, плітка, карась, короп, плоскирка, окунь). За фактом незаконного вилову складено протоколи про адміністративні правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 85 ч.4 Кодексу України про адміністративне правопорушення», – розповідають у Житомиррибоохороні.

Интересное

Олександр Коцюбко: Потрібно відродити футбольний клуб Полісся — Новости Житомира

Председатель Житомирской областной организации футбола Александр Коцюбко прокомментировал ситуацию с участием житомирских команд в футбольных чемпионатах Украины. Александр Коцюбко: “Город Житомир в этом году не заявил свою команду в самом популярном и, без сомнения, главном Кубке Житомирщины – турнире в честь Героев Небесной Сотни, который проводится вот уже третий год. В этом году в нем хотят