Последние новости
Главная / Новости / Житомирські вогнеборці у День незалежності ліквідували 12 займань сухостою — Новости Житомира

Житомирські вогнеборці у День незалежності ліквідували 12 займань сухостою — Новости Житомира

Житомирські вогнеборці у День незалежності ліквідували 12 займань сухостою
Житомирські вогнеборці у День незалежності ліквідували 12 займань сухостою Сьогодні, 15:08 Поки жителі Житомирщини насолоджквалися додатковим вихідним на День незалежності України, пожежники 12 разів залучались до ліквідації загорянь сухого трав’яного покрову у різних куточках області.
Так, у с.Калинівка Володарсько-Волинського району рятувальники загасили пожежу, яка охопила 2 га сухої трави. По прибуттю до місця виклику бійці ДСНС з’ясували, що полум’я швидко розповсюджується в сторону населеного пункту, до найближчого будинку залишалося близько 10 м. Вони не допустили займання приватних житлових будинків, господарчих споруд та лісу.
Окрім цього, було зафіксовано ще 11 випадків займання сухої рослинності у Лугинському, Житомирському, Коростенському, Коростишівському, Овруцькому, Попільнянському, Ружинському районах, а також у місті Коростені та селищі Ружин.

Интересное

Нефтебазу с поддельным бензином нашли под Житомиром — Новости Житомира

Бензин, который фактически убивал двигатели машин, продавали в Житомире, Киеве и области. Некачественный товар предлагали по низким ценам и выдавали за белорусское топливо. Налоговая изъяла у дельцов 139 тонн некачественного бензина. Хранили товар на одной из нефтебаз Коростышевского района, под Житомиром. Роман Сидорчук, старший следователь ГНИ в Печерскому районе Киева: – Проводиться досудове розслідування за