Последние новости
Главная / Новости / Житомирські вогнеборці у День незалежності ліквідували 12 займань сухостою — Новости Житомира

Житомирські вогнеборці у День незалежності ліквідували 12 займань сухостою — Новости Житомира

Житомирські вогнеборці у День незалежності ліквідували 12 займань сухостою
Житомирські вогнеборці у День незалежності ліквідували 12 займань сухостою Сьогодні, 15:08 Поки жителі Житомирщини насолоджквалися додатковим вихідним на День незалежності України, пожежники 12 разів залучались до ліквідації загорянь сухого трав’яного покрову у різних куточках області.
Так, у с.Калинівка Володарсько-Волинського району рятувальники загасили пожежу, яка охопила 2 га сухої трави. По прибуттю до місця виклику бійці ДСНС з’ясували, що полум’я швидко розповсюджується в сторону населеного пункту, до найближчого будинку залишалося близько 10 м. Вони не допустили займання приватних житлових будинків, господарчих споруд та лісу.
Окрім цього, було зафіксовано ще 11 випадків займання сухої рослинності у Лугинському, Житомирському, Коростенському, Коростишівському, Овруцькому, Попільнянському, Ружинському районах, а також у місті Коростені та селищі Ружин.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"