Последние новости
Главная / Новости / Житомирська філармонія працевлаштувала Віктора Балюрка — Новости Житомира

Житомирська філармонія працевлаштувала Віктора Балюрка — Новости Житомира

Житомирська філармонія працевлаштувала Віктора Балюрка
Житомирська філармонія працевлаштувала Віктора Балюрка Сьогодні, 12:05 У Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера тепер новий директор-розпорядник. Від 23 вересня на цій посаді працює Віктор Степанович Балюрко.
«Де-факто я заступник генерального директора, але де-юре, у штатному розписі, ця посада називається директор-розпорядник», – прокоментував Віктор Балюрко.
Нагадаємо, до того Віктор Балюрко мав намір очолити обласний краєзнавчий музей, але після погодження конкурсної комісії депутати облради кілька разів поспіль не підтримали його кандидатури на посаду директора.
Віктор Балюрко після звільнення з посади Міністра культури України все ж повернувся у свою стихію.
Джерело статті:

Интересное

У Житомирі підприємці можуть розповісти про протиправні дії податківців та митників — Новости Житомира

“Громадськість і фіскальна служба: зупинимо корупцію разом!” така назва “гарячої телефонної лінії”, яку завтра, 19 серпня, проведе начальник відділу власної безпеки Головного управління Державної Фіскальної служби у Житомирській області Олег Сергійович Хміль. За житомирським номером 418-002 з 11-ї до 13-ї години представники бізнесу мають можливість повідомити про всі протиправні діяння з боку податківців та митників