Последние новости
Главная / Новости / Житомирська філармонія працевлаштувала Віктора Балюрка — Новости Житомира

Житомирська філармонія працевлаштувала Віктора Балюрка — Новости Житомира

Житомирська філармонія працевлаштувала Віктора Балюрка
Житомирська філармонія працевлаштувала Віктора Балюрка Сьогодні, 12:05 У Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера тепер новий директор-розпорядник. Від 23 вересня на цій посаді працює Віктор Степанович Балюрко.
«Де-факто я заступник генерального директора, але де-юре, у штатному розписі, ця посада називається директор-розпорядник», – прокоментував Віктор Балюрко.
Нагадаємо, до того Віктор Балюрко мав намір очолити обласний краєзнавчий музей, але після погодження конкурсної комісії депутати облради кілька разів поспіль не підтримали його кандидатури на посаду директора.
Віктор Балюрко після звільнення з посади Міністра культури України все ж повернувся у свою стихію.
Джерело статті:

Интересное

До кінця місяця Житомирщина буде повністю готова до опалювального сезону — Новости Житомира

22 вересня, керівництво Бердичева, Коростеня, Новоград-Волинського та Житомира доповідали в облдержадміністрації про стан готовності міст до осінньо-зимового періоду. У Бердичеві всі котельні готові до опалювального сезону, проводяться ремонти теплотрас. 1 котельню було переведено на альтернативні види палива. На державну програму енергозбереження передбачено 100 тис. грн, проте діятиме вона поки що тільки для ОСББ. У Бердичеві