Последние новости
Главная / Новости / Житомирська філармонія працевлаштувала Віктора Балюрка — Новости Житомира

Житомирська філармонія працевлаштувала Віктора Балюрка — Новости Житомира

Житомирська філармонія працевлаштувала Віктора Балюрка
Житомирська філармонія працевлаштувала Віктора Балюрка Сьогодні, 12:05 У Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера тепер новий директор-розпорядник. Від 23 вересня на цій посаді працює Віктор Степанович Балюрко.
«Де-факто я заступник генерального директора, але де-юре, у штатному розписі, ця посада називається директор-розпорядник», – прокоментував Віктор Балюрко.
Нагадаємо, до того Віктор Балюрко мав намір очолити обласний краєзнавчий музей, але після погодження конкурсної комісії депутати облради кілька разів поспіль не підтримали його кандидатури на посаду директора.
Віктор Балюрко після звільнення з посади Міністра культури України все ж повернувся у свою стихію.
Джерело статті:

Интересное

На Житомирщині 25-річний педофіл намагався зґвалтувати 11річну дівчинку — Новости Житомира

26 вересня оперативники карного розшуку затримали 25-річного жителя м. Коростишева за підозрою у спробі насильницького задоволення статевої пристрасті з 11-річною дитиною, повідомляють в УМВС. 18 вересня до райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що у місцевому парку невідомий близько 15.30 силоміць намагався задовольнити статеву пристрасть з малолітньою. У ситуацію вчасно втрутились випадкові перехожі, які, на