Последние новости
Главная / Новости / Головний міліціонер Житомирської області застерігає учасників виборчого процесу від спокус та фальсифікацій — Новости Житомира

Головний міліціонер Житомирської області застерігає учасників виборчого процесу від спокус та фальсифікацій — Новости Житомира

Головний міліціонер Житомирської області застерігає учасників виборчого процесу від спокус та фальсифікацій
В житомирській області міліцією проводиться масштабна робота щодо перевірки та виявлення фактів зловживань під час перебігу виборчих кампаній 2014 року.
Про це повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області.
«Це тривалий процес, який потребує системного підходу. У нас немає недоторканих з «дипломатичним» статусом. Напередодні старту виборів 2015 року депутатів до обласних та місцевих рад, мерів хочу застерегти усіх учасників виборчого процесу від можливих спокус та вчинення фальсифікацій. Будь-який тиск з боку зацікавлених сторін: чи то родичі, чи представники будь-яких політичних сил буде розцінюватись як намагання втрутитись у роботу правоохоронних органів та перешкоджання проведенню об’єктивного розслідування», – наголосив начальник УМВС України в Житомирській області Валерій Рудик.
Як повідомляв , члену дільничної виборчої комісії у Житомирському районі , а саме: постанови щодо розподілу коштів між членами ДВК під час виборів народних депутатів 2014 року.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"