Последние новости
Главная / Новости / У райцентрі Житомирської області комунальники зі свердловини дістали насос, який пролежав на дні 25 років — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області комунальники зі свердловини дістали насос, який пролежав на дні 25 років — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області комунальники зі свердловини дістали насос, який пролежав на дні 25 років
На свердловині №2 в центрі Романова Житомирської області комунальники проводили гідродинамічну промивку та очистку її від мулу.
Про це пише сайт з посиланням на керівника РКП «Сервіс» Петра Кусковського.
Роботи виконувала бригада з Новограда-Волинського.
«Свердловина глибиною 110 метрів. Хоча на момент приїзду було 85. На дні свердловини ми знайшли 25 погонних метрів старих труб і старезний насос, який втопився тут десь років 25 назад», – зазначили робітники бригади.
«Після того, як зі свердловини вийняли весь габаритний непотріб, бригада проведе промивку свердловини під тиском. В цю свердловину ми плануємо поставити новий потужний насос, який дасть змогу зекономити на електроенергії і має довшу гарантію якості, може служити протягом 10 років», – зазначив Петро Кусковський.
З цієї свердловини вода постачається в Романівську ЦРЛ,дитсадок «Сонечко» та у двоповерхові будинки. Роботи планують закінчити вже до понеділка.
Фото з сайту Твій Романів

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"