Последние новости
Главная / Новости / Нардеп разом з активістами прийшов вимагати звільнення начальниці управління ДФС у Житомирській області — Новости Житомира

Нардеп разом з активістами прийшов вимагати звільнення начальниці управління ДФС у Житомирській області — Новости Житомира

Нардеп разом з активістами прийшов вимагати звільнення начальниці управління ДФС у Житомирській області
Вранці 10 серпня народний депутат від Житомира Борислав Розенблат та кілька десятків активістів прийшли до головного управління ДФС у Житомирській області, яке знаходиться на вул.Войкова.
Мета візиту – запропонувати керівнику управління Лілілї Куришко написати заяву на звільнення, оскільки суд заблокував її люстрацію відповідно до закону «Про очіщення влади».
Серед присутніх наші журналісти помітили також депутат Житомирської міської ради Володимира Кропивницького.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"