Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі школярам провели інструктаж з надзвичайних ситуацій — Новости Житомира

У Житомирі школярам провели інструктаж з надзвичайних ситуацій — Новости Житомира

У Житомирі школярам провели інструктаж з надзвичайних ситуацій
Сьогодні відбулась громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» рятувальників Житомирського міського відділу Управління ДСНС України у Житомирській області спільно із представниками товариства Червоного Хреста України для учнів ЗОШ №36.
Запобігти. Врятувати. Допомогти – саме під такою назвою була проведена акція в ЗОШ №36. Дана подія направлена на висвітлення питання дій в умовах виникнення надзвичайної ситуації та надання першої допомоги при виникненні надзвичайних ситуацій. Для учнів школи в ігровій формі було проведено інструктаж, як поводити себе при виникненні надзвичайних ситуаціях. Діти мали змогу побути рятівниками – одягнути форму пожежних, погасити умовну пожежу, надати першу медичну допомогу постраждалим.
Працівники товариства Червоного Хреста навчали підростаюче покоління правилам надання першої медичної допомоги та проводили конкурси. Вогнеборці у свою чергу надали можливість порівнятися своїми силами із суперником-однолітком, подолавши випробування справжніх рятувальників. Вир емоцій та дитячого сміху просто таки переповнювали дітвору під час участі у різноманітних конкурсах, під час яких булла роздана сувенірна продукція.
У кінці було підбито підсумок і зазначено, що всі повинні вміти запобігати виникненню надзвичайних ситуацій, врятувати тих, хто опинився в цих ситуаціях, і надавати першу медичну допомогу.

Интересное

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників — Новости Житомира

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників Сьогодні, 13:43 Темпи зростання заробітних плат будуть залежати від кваліфікації працівників. Про це заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. «Ми не лише механічно підвищуємо на 13% рівень мінімальної зарплати, ми намагаємося провести своєрідну реформу в підходах до оплати праці», – наголосив урядовець. Глава Мінсоцполітики підкреслив, що, окрім