Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі школярам провели інструктаж з надзвичайних ситуацій — Новости Житомира

У Житомирі школярам провели інструктаж з надзвичайних ситуацій — Новости Житомира

У Житомирі школярам провели інструктаж з надзвичайних ситуацій
Сьогодні відбулась громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» рятувальників Житомирського міського відділу Управління ДСНС України у Житомирській області спільно із представниками товариства Червоного Хреста України для учнів ЗОШ №36.
Запобігти. Врятувати. Допомогти – саме під такою назвою була проведена акція в ЗОШ №36. Дана подія направлена на висвітлення питання дій в умовах виникнення надзвичайної ситуації та надання першої допомоги при виникненні надзвичайних ситуацій. Для учнів школи в ігровій формі було проведено інструктаж, як поводити себе при виникненні надзвичайних ситуаціях. Діти мали змогу побути рятівниками – одягнути форму пожежних, погасити умовну пожежу, надати першу медичну допомогу постраждалим.
Працівники товариства Червоного Хреста навчали підростаюче покоління правилам надання першої медичної допомоги та проводили конкурси. Вогнеборці у свою чергу надали можливість порівнятися своїми силами із суперником-однолітком, подолавши випробування справжніх рятувальників. Вир емоцій та дитячого сміху просто таки переповнювали дітвору під час участі у різноманітних конкурсах, під час яких булла роздана сувенірна продукція.
У кінці було підбито підсумок і зазначено, що всі повинні вміти запобігати виникненню надзвичайних ситуацій, врятувати тих, хто опинився в цих ситуаціях, і надавати першу медичну допомогу.

Интересное

Карту зарезервованих земельних ділянок для учасників АТО можна подивитися в інтернеті — Новости Житомира

Головним управлінням держгеокадастру в Житомирській області  визначено 205 масивів земель державної та комунальної власності для учасників антитерористичної операції. Загальна площа всіх ділянок 2364 га, з них 62 земельних масивів розташовані на території населених пунктів та 143 земельних масивів – за межами населених пунктів. Графічні матеріали та інформацію щодо зарезервованих земель для учасників антитерористичної операції можна