Последние новости
Главная / Новости / У Новограді-Волинському 29-річний молодик вирощував коноплі та зберігав набої | Новости Житомира

У Новограді-Волинському 29-річний молодик вирощував коноплі та зберігав набої | Новости Житомира

У Новограді-Волинському 29-річний молодик вирощував коноплі та зберігав набої Сьогодні, 09:31 У помешканні 29-річного жителя Новоград-Волинського району провоохоронці шукали наркотики, а натрапили на схованку боєприпасів.
Як повідомляють в ГУНП області, у будинку молодика поліція виявила 28 набоїв калібру 5,45 мм та медичний шприц, частково заповнений рідиною коричневого кольору. До того ж, на присадибній ділянці правоохоронці помітили і вилучили рослини коноплі. За словами господаря, він самостійно вирощував нарковмісне зілля і рештки «забув» прибрати з городу.
29-річному звягельчанину доведеться відповідати перед законом за зберігання наркотиків, незаконне поводження з боєприпасами та незаконне вирощування нарковмісних рослин.
Загалом чоловікові за вчинення вказаних протиправних діянь може загрожувати від 3 до 7 років позбавлення волі.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"