Последние новости
Главная / Новости / Житомирькі студенти поїдуть на семестрове навчання в Польщу — Новости Житомира

Житомирькі студенти поїдуть на семестрове навчання в Польщу — Новости Житомира

Житомирькі студенти поїдуть на семестрове навчання в Польщу
28 вересня о 12:00 у конференц-залі ЖДУ ім. І. Франка відбудеться настановча зустріч для 15 студентів, які в рамках реалізації права студентів Житомирського державного університету імені Івана Франка на академічну мобільність проходитимуть семестрове навчання в Поморській Академії у м. Слупськ (Польща) в період від 1 жовтня 2015 року до 30 січня 2016 року.
Про це повідомляє прес-центр ЖДУ ім. І.Франка.
Товариство, яке займається реалізацією проектів і пошуком джерел фінансування наукових та навчальних проектів «PL+UA=UE. Україна на шляху об’єднаної Європи». Керує проектом викладач кафедри слов’янських і германських мов, кандидат філологічних наук (доктор гуманістичник наук в галузі мовознавства) ЖДУ ім. І. Франка Ольга Макарова.
Від інституту філології та журналістики ЖДУ ім. І. Франка поїде 8 студентів, які вивчали польську мову упродовж навчального року. Для інших франківців проводили літній інтенсивний курс польської мови. Влітку група студентів у рамках проекту вже їздили до мовно-методичної школи в м. Кельце (Республіка Польща).
Очікується, що в другому семестрі, з 23 лютого 2016 року, до Польщі поїде наступна група.
У січні у ЖДУ ім. І. Франка проводитиметься курс польської мови. Також в інституті філології та журналістики університету діятиме факультатив польської мови з жовтня 2015 по травень 2016 року.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"