Последние новости
Главная / Новости / Житомирянка Юлія Єлістратова фінішувала пятою на кубку Європи зі спринту — Новости Житомира

Житомирянка Юлія Єлістратова фінішувала п’ятою на кубку Європи зі спринту
Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова фінішувала в п’ятірці кращих на кубку Європи зі спринту, який в неділю, 9 серпня, відбувя в Ризі.
Про це повідомляє .
Наша спортсменка програла півтори хвилини лідерці перегонів, німкені Лізі Зібургер. І хоч Єлистратовій не вдалося піднятися на п’єдестал цього разу, самою гонкою вона задоволена. Адже це перший міжнародний старт після , яка сталася менше двох місяців тому.
«Фінішувала без медалей сьогодні, але абсолютно задоволена 5-м місцем на кубку Європи в Ризі, який став моєю першою міжнародною гонкою після падіння в Києві. Особливо враховуючи той факт, що сьогодні мені мали б знімати гіпс (за прогнозами лікарів, – прим. ред.)», – прокоментувала змагання Юлія Єлістратова у себе на сторінці Facebook.
Нагадаємо, раніше Юлія Єлістратова .
У чоловічій гонці наш Єгор Мартиненко був лише 24-й, а українець Олексій Сюткін став срібним призером. Перемогу ж святкував росіянин Олександр Брюханков.
Кубок Європи зі спринту, Рига, 9 серпня
Жінки: 1 місце – Lisa Sieburger – GER – 01:00:26 2 місце – Valentina Zapatrina – RUS – 01:01:10 3 місце – Mariya Shorets – RUS – 01:01:24 4 Claire Michel – BEL – 01:01:31 5 Yuliya Yelistratova – UKR – 01:01:39 6 Inna Ryzhykh – UKR – 01:01:52 … 13 Vira Sosnova – UKR – 01:03:44 … 24 Valentyna Molchanets – UKR – 01:08:47
Чоловіки: 1 місце – Alexander Bryukhankov – RUS – 00:53:43 2 місце – Oleksiy Syutkin – UKR – 00:53:50 3 місце – Simon De Cuyper – BEL – 00:53:52 … 24 Yegor Martynenko – UKR – 00:55:15
Варто додати, що змагання в Ризі відбулися в самісінькому центрі міста: в акваторії Даугави.