Последние новости
Главная / Новости / Київська та чернігівська фірми розіграли між собою спецавтівки для Житомиробленерго майже на 2 млн. грн. — Новости Житомира

Київська та чернігівська фірми розіграли між собою спецавтівки для Житомиробленерго майже на 2 млн. грн. — Новости Житомира

Київська та чернігівська фірми розіграли між собою спецавтівки для "Житомиробленерго" майже на 2 млн. грн.
ПАТ “ЕК “Житомиробленерго” визначилось з постачанням для себе трьох спецавтівок.
Про це пише “Вісник державних закупівель”.
Дата акцепту – 26 серпня.
В торгах брали участь лише дві фірми. які і розіграли між собою два лоти від обленерго.
Так, два автопідйомника телескопічних на базі шасі ГАЗ-3309 “дворядна кабіна”, або еквівалент за 1 млн. 372 тис. грн. (з ПДВ) має поставити чернігівське ТОВ “Укрспецтехніка-57”.
Бригадний автомобіль ГАЗ-3309 (бригадний фургон), або еквівалент за 534 тис. 990 грн. (з ПДВ) надасть київське ТОВ “Техкомплект”.
Власниками “Укрспецтехніка-57”. є Ірина та Андрій Глінки з Прилук.
Власниками фірми “Техкомплект” є родина Онищуків – Володимир, Михайло, Микола та Василь Онищук (перші два – з Алушти, другі – з Києва). За 2013-14 рр. роки, пишуть “Наші гроші” фірма виграла тендерів на 82,50 млн грн.
“Житомиробленерго” підконтрольне російській V.S. Energy. Бенефіціарами цієї групи є ряд російських бізнесменів на чолі з Алєксандрам Бабаковим.
Як писав Репортре, у – свого улюбленця – на реконструкцію мережі за 15 млн. грн.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"